Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz L|zsidoboz #11409 üzenetére

    Azt nem értem, hogy SNG-nél ugye ennyi asztalnál legalább 2-3 (de inkább több) asztalon egyszerre biztosan megy a HU vagy pont hárman maradnak. Arra azért jobban oda kell koncentrálni nem? Még mondjuk 5-6 asztalon eröösen SH játékot (max 4 ember) el tudok képzelni, de mellettük a maradék 25-ön hogyan megy a játék. AA, KK, QQ, AK allin, a többi fold? Még így is soknak tüünik.
    en egy idööben toltam a 10-12 asztal SSS-t preflop allin-fold játékkal, de kb. az volt nálam a maximum. Igaz nem használtam semmilyen segédprogramot, hotkeyt vagy ilyesmit, így jött össze a viszonylag kényelmes, de folyamatos odakoncentrálást, és cselekvést igénylöö játék. Mert ugyan igaz, hogy baromi egyszerüü döntéseket hoztam, de idööbe került, míg odaklikkeltem a foldra, vagy odahúztam a csúszát az allinre, meg töltögetni is kellett, ha átmentek a vakok, szóval éppen elég meló volt.

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák