Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    Elnézést mindenkitől, igen zsúfolt pár napon vagyok túl.
    Az eredményekkel végre készen vagyok, így ha késve is, de máris kiderül, miként alakult a Belga futam a Tippjátékban!

    I. Belga Nagydíj

    Zűrös futam volt meglepetésekkel és sok kieséssel, ez az eredményeken is látszik. Az eddigi leggyengébb átlagpontszámmal, mindössze 14,3 ponttal zárt a mezőny.

    A Lotus remeklését szinte senki nem találta el (ugyan volt pár Lotus csapattipp, de Grosjeanra nem rakott senki zsetont), a Force Indiáét annál többen. Rengeteg pontot vitt a Ferrari vesszőfutása, de ez már csak ilyen, egyszer fent (Hungaroring), egyszer lent (Spa). A Williams és a Red Bull vegyesen szerepelt, a McLaren viszont katasztrofálisan, igaz senki nem volt annyira vakmerő, hogy utóbbiaknak helyet szorítson a csapatában.

    Az eredmények (dobpergés...):

    1. EmberXY (27 pont)
    2. Piftuka (23 pont)
    3. [CS]Blade2 és Qorthral (21 pont)

    A Belga Nagydíj végeredménye

    Gratulálok a dobogósoknak,különösen a most először a dobogón állóknak! Szép volt! :)
    A forduló nehézségét jól mutatja, hogy az 5. Csapoatit (20 pont) is ideszámolva mindenkit felsoroltam, aki legalább 20 pontot (vagyis jónak értékelhető eredményt) ért el. Voltak bőven olyanok, akiknek kifejezetten rosszul sikerült a hétvége (10-nél is kevesebb pont), őket biztatnám: ne adjátok fel, lesz ez még rosszabb jobb is! ;] A viccet félretéve minden futamot mindenki új, teljesen tiszta lappal kezd, ezért itt simán lehet olyan, hogy az utolsókból lesznek elsők. :)

    II. Összetett

    Az élbolyban kicsit szétszakadt Turbolada üldözőbolya, miközben némiképp csökkent, de még mindig jelentős az előnye. A középmezőnyben szépet léptek előre a most jól szereplők.

    Az összetett állása (Tabella)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák