Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • and1ao

    őstag

    válasz ROBERTOH #6810 üzenetére

    Hát most lehet ez bunkó lesz tőlem, de igazándiból vagy ez vagy semmi kb mert annyira nagyon nem mozgolódott itt senki én meg megcsináltam belinkeltem aki akar jön mindenkinek szabad akarata van :R

    Ami a játékot illeti és a szabályrendszert

    Nekem nincs bajom a szabadedzés pontozásával, mert annyira nem fajsúlyos a dolog, és van benne ráció nagyon sokat nem tudsz rajta bukni viszont bármi kis nyereség jól jön, lehet egy olyan csapat ami igazándiból kiscsapat, de beletalálnak valamibe és szabadedzésen jó időt mennek, lásd most Hulkenberg, az egy kevés pontot tud így zsebre tenni, szóval jó is rossz is, de főleg szokatlan.

    Azzal meg abszolút nincs semmi bajom hogy nem látom mások csapatát, mivel ez egy egyéni játék, a sajátommal törődök nem a másé érdekel.

    "És persze amit már korábban is írtam: a kasztninál csak a neve szerepel, amiből csak néhánynál lehet rájönni, hogy melyik csapathoz tartozik"
    A Haas-ra én sem jöttem rá melyik de ctrl-c ctrl-v és a google 1 sec alatt megmondta, de tény hogy talán jobb lenne ha kilenne írva.
    Mindenestre ezeket a "hibákat" szerintem nagyon örömmel lehet jelezni és fognak is rá reagálni, de majd akkor írok én egy üzenetet nekik hogy, miért van így és nem-e lehetne megoldani hogy legyen nevük vagy épp ikonja.

    Qorthral.: kollégának például ahogy nézem sikerült a szabadedzésbe jól beletalálni.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars2!

Új hozzászólás Aktív témák