Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Motion_Blur #2308 üzenetére

    simán nem okozna problémát... ahogy számolgattam tavaly is, mert kíváncsi voltam...gyakorlatilag az első futamot néha megérni nem kihasználni...azaz a 100millát átvinni a második futamra.
    Nem tudom már hanyadik helyezettig néztem de azzal ziher nem mondok nagy hülyeséget hogy a nevezetteknek több mint háromnegyede, jobban járt volna ha nem állít össze csapatot.
    Tehát ha eldobja a nevezésem, egyáltalán nem esnék kétségbe....ha meg buktam az összeállításom, akkor meg ez van, attól az még nem volt hülyeség, csak ilyen a sport..
    szerk:
    Itt a 500 felettiek sem hülyék az F1-hez, ezt mondani sem kell, vagy rossz helyzetben érte őket a balszerencse, vagy nem voltak számítógépközelben...stb.
    Ami igazán fontos sztem, az a gondolkodás, latolgatás....és elemezgetés. Az eredmény az csak eredmény....mázli és balszerencse aránya...pláne milyen helyzetben éri a játékost.
    Az egyéni nem igazán mérvadó....pont tavaly volt az a csaj..akin sokat nevettetek, a liga az már komolyabb pont a Pá által említett hozzáállás miatt, azaz a játékban lehetnek alregek tucatjai, de ligán belül megtehetjük, hogy nem engedjük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák