Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz #70869248 #6843 üzenetére

    Szerintem nem a tudással van baj, egy, a téma iránt elhivatott, webes területen dolgozó szakembernek vagy csapatnak "semmiség" egy ilyet összerakni, hanem azzal, hogy

    - karitatív módon nem szívesen vállalja el senki, a fenntartásában rengeteg munka van, ha fizetőssé teszik, akkor meg a kutyát nem fogja érdekelni

    - minden ilyen oldalon ott van, hogy "unofficial", vagyis be vannak tojva az FIA-tól, meg minden nagykutyától, hogy mikor csapják őket nyakon a logók, nevek, stb használata miatt, ezért ez is egy állandó rizikófaktor

    - a konkurencia is nagy, kismillió féle verziót lehet találni, némelyik népszerű, némelyik nem, nyilván ha igazán nagy célközönséget akar az ember, akkor nemzetközi szemléletben kell gondolkodni, csak a "magyar piacra" tervezni egy ilyet eleve kudarcra van ítélve, lásd F1 liga, vagy éppen Qorthral sem bírja egyedül a tippjátékot, az ~ 50 fős közönség mellett az is inkább szélmalomharcnak tűnik/tűnt, biztosan vannak más példák is, de ezek voltak kéznél.

    Szerintem úgy lenne ennek értelme igazán, ha támogatná minimum az FIA, hogy ne legyen egy jogi bizonytalanság, illetve ha nagyobb nemzetközi, motorsporttal (is) foglalkozó híroldalak, médiumok vennék a nyakukba az ilyen projekteket, ahol biztosítva van a fejlesztői háttér és a közönség is, de ez valamiért nem nagyon megy, vagy én látom rosszul, de szerintem csak kisebb, elszigetelt kezdeményezések vannak.

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák