Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • banánocska

    aktív tag

    Sziasztok,
    Szeretném a tapasztalataimat megosztani veletek, és ha sikerül akár egy embert is eltántorítani a velük való kapcsolattól, már elértem amit szerettem volna. Ez bizony a 3 betűs cég.
    Sejteni lehet már a bevezetőből, hogy bizony én is tagja voltam a "közösségnek". Hatalmas hiba volt, és hatalmas tanulópénz. A cég szerkezeti szinten nagyon jól ki van találva. Ugyebár strukturális rendszerben működik, és ennek van egy központja. Még nem derült ki de most az Országos Választási Bizottságról beszélek, mert ha valaki bármit is említ a cégről, megfenyegetik, feljelentik.
    Aki teheti MENEKÜLJÖN.
    Az érzelmekre hatnak, és gyönyörűen masszírozzák az embert, hogy tárja fel kapcsolatait, de garantálom, hogy miután ezek megtörténtek, nem fognak a barátaid szóba állni veled. Beleestem, megetettek. Szerettem volna a szakmát kitanulni, érdekelnek a biztosítások. Sok barátom, rokon mondta akiknek már volt közük ehhez, hogy meneküljek. És igazuk lett. Mert mindenre van kifogás. Ők buták, nem értik a dolgot, majd meglátják amikor egy rakat pénzem lesz. De nem a szakmaiságodból, azt is garantálom. Bújtatott MLM az egész, az általad beszervezett emberekből lesz látható pénzed. A strukturális mivoltának köszönhetően nem nagyon akarnak majd elengedni. Borzasztó macerás, idegőrlő lesz, mert ott fognak alád tenni ahol csak lehet. Mivel az MLM rendszer mivoltából, nekik az a jó ha minél tovább a rendszerben vagy. Továbbá az általad kötött szerződések nagyon elenyésző %át adják oda, a többi a vezetők zsebébe megy. Nincs termékük, mondják ők. De van. TE!
    Te, és az ismeretségi köröd. Természetesen erre az írásra is lesz kifogás, hogy nekem nem jött be, itt én vagyok a hibás. Így van. Én vagyok, aki aláírt nekik.
    Az agymosás működik a legjobban náluk. 50 éves bevált recept.
    Remélem tudtam segíteni.

  • banánocska

    aktív tag

    válasz djdaniel #166 üzenetére

    Sajnos én idősebb vagyok, és benyeltem. Akkoriban jóbarátként tekintett ismerősöm keresett meg ezzel a "szuper" lehetőséggel, mert tudta, hogy épp felmondok egy nemzetközileg erősnek számító Brit alkusz cégnél. Természetesen nem ezzel kezdte, hanem egy közösségbe invitált meg, ahol biztosításokról szerzett tudásomat tudtam volna kamatoztatni, hogy segítek tanácsokkal az érdeklődőknek. Aztán majd 1 hónap múlva derült ki, hogy bizony ez nem mást mint az a szar, és szó sincs az embereknek való segítségben, csak a lehúzásokban. De akkor már tövig bekaptam a legyet. És erre pár barátságom ráment.
    Hál' istennek volt egy jó megérzésem, és a fontosabb embereket nem kerestem meg, hiába erőszakolták. Mert bizony komoly több órás előadás volt "hogy na, csak ismersz még valakit, írjuk össze"! A postástól kezdve mindenkit fel kellet írni, amennyiben nem tudtál felírni senkit (vagy nem akartál), akkor bizony elég gyorsan kiutáltak a szektából, ugyanis a felfogásuk szerint te nem vagy elég elhivatott, hogy bohócot csinálj magadból. Gyönyörűen létrehozott lelkiterror. A szakma legalja, és ezt sok, a szakmában elismert ember mondta, legyen az alkusz, vagy biztosítónál dolgozó egyén. De én rohadtul makacs voltam, és nem érdekelt, és bizony fél év munka után immár hónapok óta nem hajlandóak elengedni. Hát mostmár érdekelni fog mások véleménye.. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák