Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz IO.sys #96274 üzenetére

    "Ez a hifi rákfenéje szerintem"

    Valahogy úgy. Engem mondjuk nagyon érdekel a dolog, de igazából jobban inkább a zene... Egy bizonyos szinten megrekedve. Még ha nem is olyan tökéletesen tudom megszólaltatni, egyszerű, ezer éves dolgaim vannak, de tudok neki úgy örülni, ahogy van. Mondjuk én kizárólag analóg forrásból hallgatok, így kicsit talán könnyebb.

    Aztán még egy dolog van, ami bizonyított tény és én tapasztalatból is tudom és ami viszonylag ritkán kerül szóba, pedig engem még jobban izgat, mint a kábelek és a többi: az sem mindegy, mennyi fény van a helységben, ahol hallgatod! :DDD teljes sötétségben sokkal szebben szól minden. Ezt én nem hittem, aztán olvastam utána és tapasztalatból is tudom, hogy rohadtul igaz. Napfényes szobában hiába van csillió dolláros, hiperszuper rendszer. Van aki erre is azt mondja, hogy placebo, pedig nem. Sőt, talán még a huzatot is ide lehet sorolni, mert az ugye nem ismeretlen dolog, hogy a hangullámokat hogyan befolyásolja a szél. Ezek a dolgok (fény és az egyéb, hangullámok befolyásololó dolgok) is lényegesek, de valahogy ezt nem feszegetik a csillió dolláros kábelre esküvözők, ami nekem furcsa, mert ha ilyen dolgokon tudnak rugózni, hogy a táplábel sem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák