Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz V/ #47659 üzenetére

    Ja ha nem ajkasrz ilyen szituációba kerülni akkor regisztrálj a Wise-on és nem az irreális OTP deviza eladás árfolyammal, hanem piaci árfolyammal fizetsz, lehet több bankkártyád és virtuális kártyád, EUR, USD, HUF GBP bankszámlaszámod és az egész ingyenes. Az OTP-ről meg utalhatsz a saját Wise HUF számládra az azonnali utalási rendben forintot és majd a Wise-on váltogatod.
    Pl OTP mai elszámoló árfolyama 393,40 Ft, a Wise-nál meg 387.475 Ft

  • doni11

    tag

    válasz V/ #47659 üzenetére

    Megnéztem és 12-én könyvelték el. Még az sem érdekelne, hogy 4 nap, mire elkönyvelik és gyengébb lett a forint, de 4 nap alatt meg sem közelítette az árfolyam a 389 eurót.
    Én is arra gondoltam, hogy a paypal fizetésnél valamit rosszul csinálok. Ezért is kértem itt segítséget. A leírásod szerint jól csináltam mindent és egyre biztosabb vagyok benne, hogy az otp sumákol. Már kétszer is hívtam az otp-t ez ügyben és lényegében csak kapcsolgatnak ide-oda és azt hangoztatják, hogy nincs ráhatásuk a váltás menetére.
    Mivel most elviekben kizártuk a paypal fizetés beállítás hibáit, nincs más, mint az otp-nél van valami sumákság. Ha nincs más, akkor euro számla nyitás lesz a megoldás, de ez így nem mehet tovább. Azt hiszem bemegyek személyesen, hátha lesz valami magyarázatuk, mert nem az első eset és erre megoldást kell találnom.
    Köszönöm a paypal fizetéssel kapcsolatos és bankos infókat, hivatkozásokat. Jól fog jönni...

    doni11

Új hozzászólás Aktív témák