Új hozzászólás Aktív témák

  • omarion23

    tag

    Sziasztok!

    Ebay-en kívül vásároltam pár ruhát magamnak, paypal-os fizetéssel.
    Rendben meg is érkezett a csomagom (hozzáteszem, hogy eddig még sose fizettem vámot, pedig már párszor rendeltem kínából ruhát, mindig EMS-sel, és volt, hogy 60ezret fizettem egy csomagért, és se vám, se áfa)
    Amint kibontottam a csomagot, láttam, hogy egy farmer kimaradt a csomagból. Írtam az eladónak. Mondta, hogy sajnálja nagyon, ad majd refund-ot. eltelt egy hét, semmi. Írtam neki, és csak kifogásozott, az időt húzta.
    Ezért dispute, és egyből claim lett a vége. Beírtam egy összeget, amennyit szeretnék vissza, és egyből fizetett? is.
    Jött két mail a paypaltól.
    Az elsőben: The seller has agreed to your requested partial refund amount.
    A másodikban pedig ez: You have received a refund via PayPal in the amount of $46.00 USD.
    Ez történ múlthét szerdán(okt. 30.)
    Azóta a pénzt nem kaptam meg. A 3. munkanap telt el.
    Paypal tranzakciónál ezt írja:
    "Refund:
    10,531 HUF to MasterCard Card XXXX-XXXX-XXXX-0941
    This transaction will appear on your credit card statement as "PAYPAL **********".

    Gondolom, hogy egyből a kártyámon lesz. De nem jött még meg, és paypalon sincs.
    De viszont a historyba csak ennyi van:
    Oct 30, 2012 Refund From ...... Completed
    Ebay-en mikor kaptam ugyan ilyen részleges refundot, ezt láttam: (és másik munkanap a számlán volt a lé)
    Oct 19, 2012 Refund From....
    Oct 19, 2012 Currency Conversion (debit) From British Pound To Hungarian Forint
    Oct 19, 2012 Currency Conversion (credit) To Hungarian Forint
    Oct 19, 2012 Transfer To

    Nem tudja valaki, hogy mi lehet a baj, miért nem jött még meg a pénzem?
    Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült. Remélem érthető, és nem zavartam össze senkit :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák