Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz forguet #38884 üzenetére

    Ez érdekes lesz. Igy elsőre kedvet is kaptam hozzá.

    Gemeknél behoznak egy olyat, hogy transfigured gems, ami a labban lesz elérhető. Ez összevonja az alter q gemeket, a sisak enchantot és unique jewelleket.

    "With this expansion these have been combined into a new system called Transfigured Gems that allows us to fully achieve the goal of these three systems."

    Behozzák az ultimatumot, cserébe kinyirták a metamorphot (naná, hogy amikor legutóbb játszottam, az lett a kedvencem).

    Az Affliction elég jónak tűnik. Igy elsőre nem valami túlbonyolitott marhaság (aztán ki tudja, milyen lesz a gyakorlatban).

    Azt már látom, hogy ez a liga is LC (kezdő) lesz számomra. Vagy én értelmezek valamit félre, vagy ez egy durva dmg boost. 4% more / 5% shock effect on enemy?! 52% more dmg az eddigi +20% inc dmg helyett. Az OOS meg tovább fogja növelni az AoE-t.

    Lightning Conduit: Quality now provides +0-4% more Damage with Hits per 5% Shock Effect on Enemy, instead of 0-20% increased Damage.

    Orb of Storms: Quality now causes Beams to Split towards 0-2 additional targets, instead of providing 0-20% increased Lightning Damage.

    Berakom a régi buildhez a pob-ot, hátha valakit érdekel. Ez egy budget verzió, ez meg kimaxolt.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák