Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz dante3 #27004 üzenetére

    Tetszeni nekem is tetszik ez az uj craftolas, iszonyat op es meg el se jutottam a t3as craftokig.ami nekem nem jött be az a kert felepitese es gondozasa.egyszerüen elsöre tul bonyolult volt.konkretan 3 vagy 4 het kellett mire eröt vettem magamon hogy egy "normalis" kertet felepitsek.mikor en az elsö horcruxomat leraktam a többiek mar t4es növenyeket neveltek es röhögtek rajtam. :DDD nem ertem miert nem adnak a seggünk ala olyan kertet mint anno a bestiary ligaban a kis mini allatkert amit kaptunk.na az tök fasza lenne.ez volt az elsö bajom, a masik meg, hogy mapokon annyi törtenik, hogy felszedsz a csajtol par magot es kesz.ergo mapozas detto ugyanaz mint eddig, delirium legalabb megdobta elözö ligaban a nehezseget es mondanom se kell, ömlött a loot.itt ez nincs sajnos, pedig az kell a nepnek.jo persze party farmolas letezik ugyanugy, de nem mindenki tud egy nornalis csapatot összeszedni ra, plussz 4 fös party, agyon juice-olt mapon raadasul deliriummal az konkretan pc es szerver killer.szoval en akkor leszek boldog ha kövi ligara marad ez a craftolos dolog es melle jön valami erdekes uj liga mechanizmus ami pörgös is, loot is van, stb...majd aztan felkelek es bilibe log a kezem ;]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák