Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hmm...kicsit hanyagoltam..most pótlok

    Szal már 3napja csak edzzünk, mert bemutatóra készülünk, sulinkban Föld-napja keretében ''fergeteges'' :DD Akrobatika bemutatót tartunk. UTE-ból szereztünk egy minitrampot, így ezzel kicsit megturbózzuk az egészet, szuplék, csavarok azerrel :)) bicskaszaltó..tralalaaaa..

    Lényeg, hogy gyönyörű a félcsavar-szuplém :C , bár tom, ez annak aki tornászik, kb. annyi mint egy sima szaltó, különösebb erőfeszítés nélkül megugorják, de kérem szépen, nézzük azt, hogy azért én nem 4éves koromóta tornázok és közelsem vagyok annyira hajlékony és laza, mint akinek van egy 10éves tornászmultja, másrészről pedig, az edzések sűrűsége sem kielégítő, amin lehetne gyakorolni rendesen.
    Mostmár mondjuk lejárunk UTE tornacsarnokába gyakorolgatni, mert ott van gumiasztal + szivacsgödör, amibe lehet jókat ugrálni :) (kedvencem a bordásfal tetejéről ugrálni rá, majd kiróla a szivacsgödörbe :)) )szal, fejlődik a dolog, egyre jobb lesz.

    Már volt jópár fellépésünk, Káposztás-megyeri napokon is felléptünk tavaly, meg több suliban is, szüreti bálon, meg szülői esteken. Jópofa dolog, van hangulat meg ilyesmi, jó a társaság! És ez naon fontos!És persze vannak csajok is :P

    Naah, szal most erre gyúrunk, csütörtökön megis húztam a hátamat, kicsit szarul érkeztem a szivacsgödörbe....

    Önreklám on...
    Amúgy eddig összes fellépés dokumentálva :D akit érdekel megnézheti, vagy felveheti a kapcsolatot és szívesen tartunk bemutatót ilyen jeleggel mint amiket fent említettem, elég olcsóak vagyunk :DD Süti és kaja a díjazás :D

    Önreklám off...


    Amúgy meg próbálok vmi kapcsolatoit teremteni a másik féllel (értsd: csajozok)több kevesebb sikerrel, bár eddig inkább kevesebb :O
    Főleg ha azt nézzük, haverom most casjozott be....nem panaszkodhat, mert olyan csajt szerzett...helyes és aranyos, másrészt, hát, hogy mondjam..khmm..szal, óránkénti patyulgatást követel a csaj :DD :))

    Sebaj...én csak tűrök és várom, hogy vmi csoda folytán megtaláljam azt akit keresek :)

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák