Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hát, most hogy életem egyik sorsdöntő pillanata előtt állok, szarul érzem magam

    4-5 éjszaka, amit üresen fogok átfetrengeni, mert életem hölgye, gondolkozik.

    Tudom ez úgysem érdekel senkit, de leírom, mert úgy jobb...

    Megváltozott minden és ez nem jó, most dől el, folytatjuk vagy vége lesz.szar érzés,mert ő az első olyan aki IGAZÁN fontos nekem, és bármit megtennék érte.

    Most itt klimpírozok a klaviatúrán, de beis fejezem, mert nem akarom családot felébreszteni.

    majd részletezem...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    szal, ígértem leírom mia szitu.

    Az a helyzet, hogy 3hónapja vagyunk együtt bnőmmel, és most elég szar helyzetbe értünk...ő azt mondja megváltoztam, én ezt pont fordítva érzem, de mindegy.

    tegnap beszéltünk erről elég sokat és arra jutottunk, hogy még meggondolja, vagyis, hogy nem tudja most így akar e vagy sem, mert aztmondja megváltoztam és nem olyan vagyok mint amikor megismert. Szal, nyüglődik ő is, én is, sehogysem jó.

    Én viszont ISZONYATOSAN SZERETEM, és naon nem örülnék neki ha vége lenne, pedig erre elég nagy az esély.Én nemértem a nőket, ezek mindent túl bonyolítanak, semmisem jó nekik.

    Ha csak arra gondolok, hogy régebben mien jó volt együtt....könnybecsordul szemem. több mint 300 sms, melyben végig azt bizonygatja mennyire szeret, és nélkülem semmit sem ér, és nem akar mást. Erre ilyet kapok, hogy megváltoztam, és mikor kérdem miben, nem tud semmit mondani.Ez gáz. Legalább tudnám miben kéne változni.
    És akkor olyanokat mond, hogy lehet még túl fiatal vagyok, mondjuk ígyis idősebb vagyok nála :DD, de mindegy, mert nem volt ilyen koru pasija csak nálam idősebb. Puff...mit várjon az ember.

    Azért érett vagyok, és nem vagyok infantilis.Jó vannak ökörségeim, meg szoktam hülyülni haverokkal, de kinem? Kérdem én, kinem? Az vesse rám az első követ, aki még nem hülyéskedett valaha, de vhol sztem ez az élet taktikája, sok problémán, ezzel lehet átlendülni, legalábbis szerintem.

    Mindegy, mára eljutottam oda, hogy elfogadom bárhogy dönt, megőrzöm Férfiúi mivoltomat és emelt fővel viselem az esetleges vesztést.De az egyszer biztos, hogy ez örök fájdalom lesz szívemben, úgyérzem, mintha tőrt forgatnának szívemben, és lehet késöbbiekben, kissé ködbe fog veszni, de mindig is benne lesz, mindig emlékezni fogok rá, mert annyiminden köt hozzá...nem lehet csak úgy lapozni, mint egy könyvet....ez a lap össze van ragadva az összes lappal..ha értitek mire gondolok.

    Húsvét után talizunk újra, akkor megbeszéljük a végleges döntést, tisztavizet öntünk a pohárba.

    Az a helyzet, hogy rettentően irigylem Sick boy kollégát, tegnap este az ő bloqját olvasgattam, és könnybe hajlott szemem, mert annyi emléket idézett elő benne.Annyira érződik az írásában, hogy mennyire teljes náluk ez a dolog, igazán irigylem most ezért. Én drukkolok nekik :))

    Holnap utazunk nagyszülőkhöz húsvétolni, ott vannak unokatesók, legalább lekötnek addigis, mais munkába menekültem inkább, hogy ne kelljen gondolkozni...

    Azért egy halvány reménysugarat látok, és bízom benne, ha túljutunk ezen a problémán az cask megerősíti a kapcsolatunkat és sikeres lesz.Nehéz manapság egy ilyen kaliberű csajt találni, aki ilyen gyönyörű és ilyen kedves, megértő...ezeket lehetne sorolni, de összefoglalva: NEKEM TÖKÉLETES!!!

    És nem az a kis plázacicadiscospicsarockerállatihbbuliélvező....

    HANEM egy HÚS-VÉR NŐŐŐŐŐ!!!! És ez a legfontosabb.

    Asszem máris túlragoztam a dolgot, nemkéne ezt ennyire túllihegnem, de talán eziscsak azt bizonyítja mennyire szeretem.És ezt értékelni illik, persze nem akarom, hogy mondjuk csak szolíditásból maradjon velem, mert annak nincs értelme. Inkább akkor legyen vég, egy hétig szomorkodok, ordíbálok családdal, mert ilyenkor nem lehet megérteni engem és ebben nagyon érzékeny vagyok, nem jövök ki senkivel, majd lenyugszom, és elrakom mélyre, oda ahol csak én tudom, hogy van, és tudom onnan ki sosem fogom törölni. Ezekután pedig kezdődik az újabb huza-vona, keresem továbbra is A NŐT!
    Aki nekem illik.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hjahja...

    hogy milyen is ez a nő.....(persze senkit sem érdekel)

    Álmaim nője, hosszú, kb. vállig érő hullámos vörös hajjal rendelkezik, szeme barna, vagy vmi sötétebb árnyalat, arca érdekessen ívelt, aranyos mosollyal, ami már magában sokat sejtet, nálam picit alacsonyabb, nem vmi vézna modell alkat, de nem is egy mérleggyilkos, hanem egy olyan kellemesen formás, szép idomokkal rendelkező hölgy, szép, közép hosszú lábakkal, amelyek formás combokban teljesednek ki. Mindezt egy selymes, aranyos-barna bőr fedi, imhol-néhol pici pelyhekkel fűszerezve..

    És persze necsak a ''hardver'' részét nézzünk, hanem nézzük eme tökéletes teremtmény lelkét, működtető elemét.Azt úgysem lehet megfogalmazni, legyen kedves, aranyos, megértő, fogadjon el amilyennek vagyok és neakarjon megváltoztatni.Nem vagyok vmi kibírhatattlan alak, szal semmi drasztikus nincs amit elkéne fogfadni. Vmi olyasmi ez mint az ötödik elem....

    És ha ez mind megvan, és bekapcsoljuk, akkor máris összeállt a TÖKÉLETES NŐ.


    Vicc az, hogy még az életben nemvolt vörös hajú barátnőm.... :))
    Mind szőke,kék szemű...najó volt barna is, de annak sem volt vörös haja. :D

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    ez elkeserítő..az ember itt gürcöl, hogy leírja ami nyomja és erre tessék..alig 25ember olvassa, ha egyátalán elolvassák...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Most hogy költöztünk, vasárnap lesz egy hete, egészen jó az új szobám.Kellően nagy, elfér benne minden.Bár az ágyam nem, így azt kénytelen voltam azt felrakni a padlásra.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Megnézem ezt a gyaloglót...rég cseteltem.....Twollah kapcsán kaptam kedvet hozzá...hátha jön vmi csaj.. :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    máris dumálok egy normnak tűnő csajjal...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    ennyit erről már elis tűnt....

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    újabb jelölt..Ambrózia drága :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jó érzés azért, hogy kultúrált amberekkel is lehet talűálkozni a neten, én nemcsak bunkókkal, ez a csetdolog régen eléggé elfajult egy rossz irányba, de manapság talán új irányt kapott.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    vissza msn..régi ismerőssel beszélek, tök aranyos csaj.
    Komolyan, ha dob bnőm, megnézem őt.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Asszem mára ennyi,elrakom magam.

    Holnap hosszú napom lesz, elhatároztam hogy reggel futok egyett.

    aztán délután még vár rám egy cirka 300km vezetés...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hja, most próbáltuk ki először a kenyérsütőgépet....most sült meg a kenyér...illata bíztató. :C

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hát, feleklltem..megreggeliztem.

    Bár az éjszaka érdekes volt, mert elalvás közben tiszta olyan hangot hallotam, mitha vmi mozogna a Lego-s dobozban, matatna benne...de mikor megnéztem nem volt benne semmi. Lehet, hogy a csak a legyek buzerálták a tető fóliát és annak volt ilyen hangja.

    Annyi döglött légy vana padlásteremben, csomó bepetézett még régebben mikor épült,most meg mikor kellnek ki, nemtudnak kimenni, mert már van ablak ;]

    Elkéne menni futni....mindjáűrt indulok, csak felöltözök

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Eza Hangyás a gpem topic, naon ütős....

    Bővebben: link

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Elindultam futni...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Megjöttem...kicsit gyilkos dolog ez...körbefutottam a telepet, ami kb. 2-3km.
    A bokám azért megérezte ezt.....

    Mindegy, közben szereztünk földet is, mert az még kell a kertbe, itt pár utcával lejjebb hordanak el földet, megdumáltuk velük, hogy hoznak 3fordulót ide is....tök fasza, lassan a kert is rendbe lesz...

    most megyek mert jön a föld...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    :)) ez kész..anyám látott egy pókot a konyhaasztalon....:DD
    teljesen kész...most az egész konyhát kiaakrja fertőtleníteni...megfogtam a pókot is kiraktam a kertbe.Aranyos volt pedig.Tény énsem szeretem a pókokat, de azért ekkora patáliát csapni miatta.... :D

    Anyám körbeugrálta az egész lakást miatta, visongott, sipítozott :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ehh..megvana föld :D

    Eddig 3kupacot hoznak, megbeszéltük vele, még hoz amennyit tud, mert kell össz. kb. 50köb föld ide, durván.

    Tiszta vicc....megint eszembe jutott, hogy még besem költöztünk, meg alig volt vmi, de a DSL már bentvolt a lakásban :D wifisen :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ehh..most olvagattam Vicces Bloqját...érdekes, van vmi abban ahogy kezeli ezt az egészet, de mondjuk az én véleményem kicsit más....ez a ''minden csaj egy kis kurva'' kicsit erős, mert mondjuk van aki nagy kurva ;] , de vannak nagyonis normális, rendes csajok, sok olyat ismerek.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Asszem msot menek fürdeni, mert a futás, meg szitáló eső megtette a hatását, hajat is kéne mosnom, mert lassan rasztásodni kezd :)) ha nem mosnám, pedig nem is hosszú, csak már ragad :P

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hajjajj...megfürödtem

    Jelentem illatozom, hajat is mostam, az is ragyog, mert találtam vmi bajzsamot amivel szintén megmostam, megborotválkoztam, így megszűnt farkasember mivoltom is.Nemértem a jobb oldalon sokkal jobban nő a ''szakállam'' mint a balon.Ez vmi rejtély....szakta... :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Kell egy cd-olvasó vhonnan....most szerelgetem a a régi cerka 400ast, amit felakarok rakni az ágyam mellé, de amit találtam cd-rom az scsi-is....pech....

    vhonnan szerelek egyett :C

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nyertem..kiszedtem a céges gépből, abba úgyis felesleges, mert van benne kettő....

    És életre is kelt a gép, most próbálkozok az XP telepítésével...van benne 370mega ramocska, nem mondom hogy az XP hasítani fog rajta, de jó lesz

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    úgy néz ki, mintha menne...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Valami van....mintha sikerült volna felrakni....

    Közben beszéltem unokatesómmal, mert ugye most megyünk hozzájuk Húsvétolni, kérte vigyek pár dolgot neki.

    Mondtam mien zenét szeret, mert viszek akkor azt is....

    Hinnye...vmi ilyesmik:
    Sasha
    James Holden
    Moschic
    Zánder Klájnenberg
    Kül
    Nick Fáncsulli

    Vazze..én ezeket nemis ismerem....aztsem tudom hogy kell leírni..nembaj, azért megtaláltam párat, már szedem neki őket.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Vazze..elsőre, pöpecül megy.

    Internet meg minden fasza rajta :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #27 üzenetére

    Hinnye nyaa....

    ezt már innen irom az új géprül :D

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jelentés:

    Megjöttem Családi Hősvétolásból, tele élményekkelm, melyeket megopróbálok összefoglalani.

    szal, szombat este indultunk el, vmikor fél7körül, apám naon erősködött, hogy ő vezessen....hát ok.Kicsit elkóboroltunk, mert nem találtuk meg egyből a 7-re vezető utat, kicsit elmentünk a nulláson:DD, sebaj, hát most mentünk először arra, belefér.
    Az út elég unalmas volt, de azért a második fele, mikor már nem autópályán mentünk az királyság volt. Apám nem egy rally versenyző, de megkell hagyni jól tolta neki....anyám meg hátul visongott, hogy gyorsan megyünk.

    Nah, lényeg, hogy ragadjona bélyeg, megérkeztünk és megsem halltunk :DD

    Másnap (Vasárnap) több okból is poén volt, egyrészt akkor volt a családi ebéd, ami vmi miatt mindig kissé elborul, én mindig kiakadok....ez megvolt. :))

    Viszont, hát ugye nagyszülők most ünnepelték 50. házassági évfordulójukat, és meggyújtattunk két tüzijátékgyertyát az étteremben. :DD

    Ez mind szép és jó volt, csakhogy a füstje miatt bekapcsolt a tűzriasztó, és ott vinnygogott vagy 10 percen keresztül.Persze bekellett telefonálni tűzpltóságra, hogy minden ok és ne jöjjenek ki, mert mondta csaj, hogy már volt hasonló eset és akkor két kocsival vonultak, aztán meg fizethettek :D

    Ebéd után elmentem unokatesómhoz mert megkért, hogy vigyek neki pár dolgot, azokat szépen felraktam, bemásoltam mindent neki.Aztán még kérdezgetett pár dolgot, majd megakartam mutatni neki, hogy hogy működik a Messenger, mire mondja, hogy mondta neki a bartátnője, hogy van egy hasonló program, amivel szintén lehet csevegni, és rakjam inkább fel azt. Mikor kérdeztem hogy mire gondolo, hirtelen nem tudta megmondani, csak rábökte, hogy vmi MOZARELLA....:Y hát én ott fetrengtem a röhögében....:)) mondtam neki az kicsit más....nah mindegy, azért szépen megmutattam neki mindent, és most már minden OK neki.

    Sajnos ma reggel már jönni kelett haza, hazafele, persze mgemár rámtukmálták a vezetést....kimás vezetne ;] Persze énnekem sem kell kétszer mondani, elpővettem szép ''sportos'' vezetésemet, aztán toltam neki hazafele....anyám meg még mindig visítozott, hogy úristen mien gyorsan meünk. Pedig nemvolt vészes, mert ált. 140-150el tolom neki, szal nem vmi eszeveszett száguldozó vagyok, csak azért kanyarokba jobban beteszem, meg kihasználom az egész utat, hisz azért van :))

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Eszembejutott, egy régi poénos eset, ami velem esett (meg) :D

    szal, iskola tanulmányi kiránduláson voltunk, Lengyelhonban, igazából Auswitz-ba mentünk (nembiztos, h így írják), de Krakkóban volt a szállásunk, egy egész pofányos diákszállón, egy blokk - 4szoba összesen 12ember, erre egy (1) fürdő :DD

    Szal mi egy négyes szobában voltunk, Zsolt, Bence,Balázs, meg én...
    Amit tudni kell, akkor tájt, Zsolt meg Bence volt az akinek tartósabb kapcsolata volt..

    Szal este még utyulgattuk pár osztálytársnőnket, akik persze, holt frigiditást tanúsítottak, de belegondolva, jobban is tették, mert nem vmi szépségek, bár az egyik azért megérne egy ''misét''.. ;]

    szal lényeg, hogy este bezártuk az ajtót, mikor már kimentek a csajok, és elaludtunk.

    Olyan hajnali 2-3 óra tájt, arra lettem figyelmes, hogy vki puszilgat....hmm..gondoltam magamban, épp álmodtam, kicsit bekertem aztis, meg gondoltam esetleg vmi csajnak megtetszettem, és egy esti eglepit szervezett nekem..egy darabig tűrtem, cask aztán mikor már kicsit éberebb lettem, de csukva volt még a szemem, azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogy a francba jött volna be csaj, mikor az ajtó zárva van. :F Erre a gondolatra már gyorsan kinyitottam a szeme, és azt vettem észre, hogy Bence :Y puszilgat, engem....:Y

    Több sem kellett, úgy elküdltem vhová.....mire ő csak názett, és visszabatyogott aludni...gyanus volt a dolog, de még szerencse, hogy hálózsákban aludtam, mert kitudja mi történt volna... ;]

    Reggel kicsit kérdőre vontam, hogy mivolt ez, mire kiderült, hogy alvajáró, és aztálmodtam, hogy én a bnője vagyok, akit épp beakart cserkészni, egy kis esti piros-pacsi reményében :DD

    Azóta, ez jónéhányszor előkerült régi anekdotázásokkor....

    Persze aznap, már mástól úgy hallotam vissza, hogy mi ke....nk.. :))
    Őrjítő, hogy torzulnak az események, mindenki alakítja....Vicces, hogy még a töritanárunk, aki vitt minket táborozni, azis rákérdezett, hogy mi tényleg... :))

    Teljesen kész volt, de az biztos egy életre nem felejtem el :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    ISTENEM!!!!!

    Nah, most Isten vagy nagyon szeret engem, vagy van vmi célja még velem, mert életben vagyok azok után, hogy anyammal kimentem vezetni.

    Nem vezet rosszul, csak még nincs eleg gyakorlata, és ez sajnos erzodik, meg kicsit batortalan, pedig tok jol vezetne, ha kicsit batrabb lenne.Bar mondjuk vmiben eleg bator...20m volt egy kamion, ugy kikanyarodott ele, mint ahuzat, pedig nem gyök2 vel jött a kamcsi.

    DE túléltem ez alényeg :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Csak úgy eszembe jutott, anyámra vonatkozólag:

    De saggitis Hungarorum libera nos, Domine - A magyarok nyilaitól ments meg uram, minket

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ez most hosszú szösszenet lesz....

    Soakt olvastam b bloqokoat, egyik jobb mint a másik, télleg pl. Gugáé határozottan tetszik, Poppyé most kicsit elkeseritő, csak mert hasonló dolgon mentem énis keresztül, mindegy remélem rendbejön majd.

    Teganp, meg ma regel is elég sokat buzeráltam ezt a hülye társkereső oldalakat a neten, bármilyen fura, eddigi bnőim általában onnan voltak, vhogy a suliból ismerkedjünk, nem játszik, házi nyúlra nem lövünk, meghát nincs is annyi jó csaj nálunk.Aki lenne az meg nem normális, nah mindegy.

    Ez a bnős dolog elég fura, én mindig elhatároztam magamban, ha lesz lehetőségem akkor minnél hamarabb, 24-25 évesen szeretnék családot alapitani, mert nem szeretnék olyat, hogy mikor már 40éves leszek a gyerekem mégcsak 10...vhogy félek ettől, félek hogy talán már nem jönnék ki úgy vele nem érteném meg.De ez egyreinkább megdőlni látszik, mert mostmár alig maradt pár évem arra, hogy megtaláljam az igazit, házasodjak, szaporitsak, és vmi családi fészket is összehozzak.

    Apám mindig óvva int attól hogy megnősüljek, és a nagyapám is ezt mondta neki, aztmondta, hogy annak ellenére hogy ő annó 37évesen vagy hogy nősült, még lehet hogy elkapkodta. Lényeg erősen már 30as éveiben járt.

    Hát ez nekem nem fekszik, én azt már annyira későinek érzem, hogy nemtom hogy viszonyulnék hozzá, bár lehet addigra megváltozik a gondolokodásom.Mai ésszel, mondom 24-25évesen szeretnék nősülni és gyereket vállalni.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ezt még, annó 1-2 éve irtam, miután résztvettem egy tanulás módszertani tréningen, zárónapra kelett irni vmit, nekem ezt sikerült, sztem elég jó lett, az oldalra is felkerült. Apámék irattak be, azt remélvén, hogy ezek után ugrásszerüen nő a teljesiményem.

    T a n u l á s

    A tanulás. Eddig nem túl sokat jelentett számomra, csupán mint kötelesség tudatosult bennem. Tanulni kell! Most, hogy így egyre közeledik az érettségi és döntések sora előtt állok, hogy hova tovább és miként, egyre jobban tudatosul bennem, hogy a tanulás nem csupán kötelesség. Persze ez most úgy hangzik, mintha azt mondanám, hogy most ébredtem rá arra mi is az a tanulás. De nem erről van szó. Inkább úgy mondanám, hogy most teljesedett ki bennem ez a „kép”. Eddig jól elvoltam a suliban, részt vettem az órákon és többé-kevésbé figyeltem és próbáltam magambaszívni a tanárok által közvetített tudást. Ez az alsóbb tagozatokban egész jól sikerült, de amikor elérkeztem a felsőbb osztályokba, már nem kötött le, nem volt meg az a kíváncsiság, ami fiatalabb koromban.
    Akkor még hajtott az úgynevezett „tudásvágy” , hogy megismerjem a körülöttem lévő világot. Ebben segítségemre voltak a tanáraim, akik érdekessé téve a száraz tananyagot, mégis a fejembe „verték”. Amint kirepültem ebből a szerető és gondoskodó közegből, és bekerültem ebbe a komor, szürke világba, ahol már senkit nem érdekelt, hogy velem mi van, egyre csak lankadt ez a tudás szomj bennem. Lassacskán teljesen kihalt. Ez azt eredményezte, hogy mára már úgy ülök le tanulni, hogy minek? Persze erre mondhatnánk, hogy „a hiba az ön készülékében van”, de én mégis úgy gondolom, hogy ennek csak egy része igaz, hisz talán a tanároknak is van valahol szerepük ebben, hogy én ilyenfajta „ellenszenvvel” érzek ez iránt. Ezt egy egyszerű példával tudom bizonyítani: miután angol tudásom nem megfelelő és az elkövetkező hónapok során egy középfokú nyelvvizsgát sem lenne rossz letenni, magántanárhoz járok. Egy nagyon kedves fiatal srác, aki rendkívül következetes és szigorú, ugyanakkor bármiről lehet vele beszélgetni, és ez nem megy az óra rovására. Nos, mikor nála vagyok különórán, eddig még sosem éreztem úgy, hogy unatkozom vagy nincs kedvem hozzá, vagy, hogy akár a gondolataim elkaladoztak volna. Egyszóval, érdekes órát tud tartani, anélkül, hogy bármi különlegességet tenne. Egyszerűen tudja, hogy lehet megragadni a fiatalokat, és lassacskán beléjük csepegtetni a tudást, pedig ő még nem is tanár.
    És ha most visszatérünk a tanárokhoz, -tisztelet a kivételnek-, de a legtöbbje, sajnos, ilyenekkel nem törődik. Persze erre mondhatnánk azt a sokat használt mondatot, hogy: Ez már középiskola. Ezzel rendkívül jól lehet takarózni. Csak hát ott vannak a szegény diákok, jelesül jómagam is, akik nem tartoznak a „magolós” diákok közé. Én nem tudok leülni és írni mint a gép, szó szerint, amit a tanár mond, majd otthon, mint valami robot bevágni. Nem. Én nem tudom ezt csinálni. Nekem az kell, hogy a tanár valamely érdekes szálánál megragadva jól beletuszkolja a fejembe a tudást, anélkül, hogy észrevenném, majd a végén rájövök, hogy ez még jó is! Így sokkal jobb lenne a tanulás!
    De ameddig ez nem valósul meg, addig nekünk kell ezt a részt áthidalni és megoldást találni, a mások által „problémának” nevezett valaminkre. Ez azért valami, mert a probléma az lenne, ha hülyék lennénk. De mivel többek állítása szerint ez nincs így (kezdem elhinni), ezért nem is lehet ennek nevezni.
    Ezt a tanfolyamot is kicsit kételkedve fogadtam, mi az, hogy: „Tanuljunk meg tanulni!”. Nem lehet megtanulni tanulni. Pedig DE. Rá kellett jönnöm, hogy mégis van ilyen, és nem csak merő kábítás. Segít abban, hogy arról a bizonyos másik oldalról lássuk az egészet, és ezzel talán jobban segít, mint bármi más. Számomra nem is inkább annyira az jött le belőle, hogy milyen módszerekkel, persze vannak módszerek amik elősegítik a tanulást, mondhatnánk, hogy katalizálják, de számomra inkább abban segít, hogy hogyan is nézzem ezt az egészet. Márpedig ha csak ezt nézzük, már ez is nagy segítség.
    Persze ez nem olyan dolog amire az ember nem jönne rá magától, csak inkább elfelejti és nem foglalkozik vele, hanem egy egyszerű indok mögé bújik: „Én ezt nem tudom.(megtanulni). Remélem, hogy az eljövendő időkben, mikorra ez a fajta nemfigyelés a diákokra egyre csak nőni fog (egyetem, főiskola), sikerrel tudom majd alkalmazni az itt megismert fortélyokat. És ami nagyon fontos, itt is anélkül cseppent bele az agyamba, hogy bármiféle rossz érzésem lett volna, gondolok itt a száraz tananyag jellegű tanításra. Itt is érdekesen előadva találkoztam az új infórmációkkal, és ennélfogva sokkalta jobban meg is maradnak bennem. Mert ez ugye rendkívül fontos, hogy amit tanulunk, azt ÉRDEKESEN tegyük, különben esetünkben semmit sem ér. Ezt az élet is bizonyítja. Ha például van egy nem túl érdekes festmény, ami mellett elsuhannánk amúgy, de a közepén van egy kockás tehén, máris megállunk és elgondolkozunk, vajon mért van ott az a tehén, és miért pont kockás? És máris elérte vele a festő a célját. Megálltunk és elgondolkoztunk. Jelen esetben a festő a tanár és a kép a tananyag. Mi pedig a bambuló emberek. És ameddig nem a festő festi meg a tehenet, addig nekünk kell a kezünkbe ragadni az ecsetet és kontár módon belepingálni a képbe!

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    ehh..

    eszembe jutott, két anakdota sulis időkből...

    Matektanár RulZ!

    Szegényt szivattuk picit, tudni kell róla, kicsi kopaszodó, de rendkívül buzgó, és elhivatott, csak matekhoz sok köze nincs.

    Lényeg, hogy ált. soha nem ül le órán a székére, hecceltünk egy gyereket, hogy rakjon rejzszöget rá.Mondván, hogy persze sosem ül le, bátran le is rakta azt.

    :Y Ment az óra, szépen alakult minden, jött a ház feladás ideje, tanár gondol egyett és leül, de egyből fel is pattant, kezében a rajzszöggel, és azzal a mondattal, hogy : Jóvan skacok, jó vicc, de megtaláltam!

    Nah, azóta mindig megnézte, hogy van e vmi a széken! :C

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Másik, kedvencem a zénektanár volt...

    7éven kersztül próbált énekelni tanítani, még énekkarba is beakart protezsálni ;] de ellen álltam ;]

    Szal, neki úgy teltek órái, hogy ált. mindig vmi kis bemelegítő anekdotát elmondott, uszkve 15perc, majd még egy ilyen hosszúságut, mert az előzőről eszébe jutott mégegy...majd 30perc elteltével, közölte dolgozzunkm ert hogy repül az idő...

    Szépen beénekeltünk, ált. az alábbi kis ''mondóka'' valamelyikével:
    -Mendegél a mandarin, dó....(repeat)
    -Halacska úszik a víz alatt, dó....(repeat) => ezt sosem értettem, víz alatt hogy úszik a hal :F
    -Pillangó repül a réten, dó...(repeat)
    -Nininina, ninininó, ninininúúú, dó...(repeat)
    -stb. mindig volt vmi változatosság :DD

    Szal, ha szépen bemelegedtünk, és letompultunk ezektől, akkor jött a felelés. Az úgy nézett ki, hogy szólított vkit, aki vagy felállt vagy nem :) hát igen, mivoltunk :B
    aztán kérdezett, nos mi megpróbáltunk válaszolni, csak egy bibi volt, hogy mire kinyitottuk volna a szánkat, ő már megis válaszolta a SAJÁT kérdését....szal kérdés feltevés-válaszadás közti idő, az kb. 1/2 mp volt, esélyünk sem volt hogy mimondjuk a választ....nos, ez csak annál jelentett gondot

    Tüzijáték meg szemben...de jó, vhol Tinnyénél lehet, tök szép, áhh már vége...

    szal, annál jelentett gondot, akit nem szeretett, mert annál ezt úgyvette, mintha nemistudná a választ....gáz ;]

    de akit kedvelt az persze 5-öst kapot...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Azért az érdekelne, kik olvassák el az írásaimat, és mi a véleményük róla...igazán kíváncsi lennék...

    Meg kérhetlek titeket vmire?

    Ha már veszitek a fáradtságot, hogy elolvassátok, nem esne nehezetekre egy e-mailt dobni, hogy sz@r, nem teccik, vagy kurva jó vagy ilyesmi?

    Nagyon megköszönném, beküldők között sorsolok ;]

    ui.: bonyolult, de segítek, címem => papa-georgo@vodafone.hu

    LÉcci, Lécci...írjatok!!!!!

    Re5pect...myself :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Holnap talizok bnőmmel..végre kiderül hogyis állunk most akkor...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Most rávetem magam, és megnézem a Vektort...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #39 üzenetére

    Háhh..ez coolll..igazán gratula aZ Alterego grúpnak :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Mára ennyit, megyek, zúzok cellázni, mert ütős lesz aholnapi nap, nekem, szerintem. :Y

    Túl sok izgalom vár, rám, ezt felkell tudni dolgozni, ezért minimum 7óra alvás kell, de úgysem fogok ennyit aludni mert kb. fél6kor kelek.... :DD

    Vonat RulZ, korán kell kelni, de van ADSL meg szép a táj ha kinézek az ablakon :D

    Lássátok feleim szümtükhel, mikvogymuk....

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nah, nehéz szülés volt....cirka 2óra alatt, sikerült megállapodni, és dűlőre jutni barátosnőmmel...

    Szal, szakítottunk, már csak úgy tud rámtekinteni, mint barátra, és ez egy naon jó barátság kezdete....csak az eleje, igencsak több volt...:B

    Hát ez van, újra lehet csajozni, pedig igencsak jó csaj volt.....vhogy azért túlteszem magam, csak az a gáz, hogy igazán tényleg szerelmes voltam/vagyok belé, és ez eléggé megnehezíti a dolgot.

    Nyugtat, hogy kb. van 4másik jeletnkező a helyére, most becsusszant vmi új csaj is, írt nekem a parom.hu-n....ilyetr sem pipáltam még, hogy csaj írjon nekem...

    De elég jó bőr, 20éves, kis édi.Nem sok reményt látok neki, mert jász-nagykun-szolnok megyei... :O Nah, nembaj

    Szal ez a mai nap történése.....Facér lettem újból, de van egy naon jó barátom :))

    áhh...megkell emészteni ezt az egészet...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hja, amúgy még azt is megtudtam, vagyis láttam, hogy

    az Újpest Központnál van egy belga söröző..Brasseri Pépi, csak onnan tom mert oda ültünk be..nah ott dolgozik a VV-s Szilvi, a Frenkie csaja... :DD

    Hát, nem vmi ...vmi...nemtom mi....

    Akit érdekel, menjen oda és ott megtalálja :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Tűrhető ez a facér élet...de azért nem sokáig.Jobban szeretem, ha van kit szeretni, és aki szeret engem, mert, hogy mondjam, így kicsit unalmas.Most nem azt mondom, hogy unaloműzőnek kell vki, csak, ha nincs senki, akkor nálam ezt eredményezi....

    Ma elhoztam régi lakásunkból a kerómat, és kitekertem vele....hmm..jó kis táv, mondjuk naponta ennyit kéne tekerni ha suliba is keróval mennék, nem vészes, de sztem most kihagyom egy darabig, míg visszanyerem régi jó kis kerós kondimat, mert levagyok pukkadva keró terén kicsit.Régen ilyen 20-30kimcsit megsem érzett az ember, most meg már 10megteszia hatását.....hát igen..tél volt... :DD Persze ez nem kifogás, tudom, de akkoris ;]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Meghalt a routerem....
    szarügy..megy gariba

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nagyon készségesek voltak a boltban, szó nélkül kicserélték a routert, szal hatalmas piros pont nekik, mostmár szépen ketyeg itthon, remélem nem lesz vele gond.

    Hajtom a csajokat is, persze csak módjával, jó lenne már vki, mert naon nem jó ez így egyedül, üres a telefonoom...nincs kire költeni a pénzt :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ez az egész suli dologtólkiver a víz, bár tom kit nem....de akkoris...mindjárt érettségi, és vmit tanulni is kéne rá....passz. :O

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hmm...kicsit hanyagoltam..most pótlok

    Szal már 3napja csak edzzünk, mert bemutatóra készülünk, sulinkban Föld-napja keretében ''fergeteges'' :DD Akrobatika bemutatót tartunk. UTE-ból szereztünk egy minitrampot, így ezzel kicsit megturbózzuk az egészet, szuplék, csavarok azerrel :)) bicskaszaltó..tralalaaaa..

    Lényeg, hogy gyönyörű a félcsavar-szuplém :C , bár tom, ez annak aki tornászik, kb. annyi mint egy sima szaltó, különösebb erőfeszítés nélkül megugorják, de kérem szépen, nézzük azt, hogy azért én nem 4éves koromóta tornázok és közelsem vagyok annyira hajlékony és laza, mint akinek van egy 10éves tornászmultja, másrészről pedig, az edzések sűrűsége sem kielégítő, amin lehetne gyakorolni rendesen.
    Mostmár mondjuk lejárunk UTE tornacsarnokába gyakorolgatni, mert ott van gumiasztal + szivacsgödör, amibe lehet jókat ugrálni :) (kedvencem a bordásfal tetejéről ugrálni rá, majd kiróla a szivacsgödörbe :)) )szal, fejlődik a dolog, egyre jobb lesz.

    Már volt jópár fellépésünk, Káposztás-megyeri napokon is felléptünk tavaly, meg több suliban is, szüreti bálon, meg szülői esteken. Jópofa dolog, van hangulat meg ilyesmi, jó a társaság! És ez naon fontos!És persze vannak csajok is :P

    Naah, szal most erre gyúrunk, csütörtökön megis húztam a hátamat, kicsit szarul érkeztem a szivacsgödörbe....

    Önreklám on...
    Amúgy eddig összes fellépés dokumentálva :D akit érdekel megnézheti, vagy felveheti a kapcsolatot és szívesen tartunk bemutatót ilyen jeleggel mint amiket fent említettem, elég olcsóak vagyunk :DD Süti és kaja a díjazás :D

    Önreklám off...


    Amúgy meg próbálok vmi kapcsolatoit teremteni a másik féllel (értsd: csajozok)több kevesebb sikerrel, bár eddig inkább kevesebb :O
    Főleg ha azt nézzük, haverom most casjozott be....nem panaszkodhat, mert olyan csajt szerzett...helyes és aranyos, másrészt, hát, hogy mondjam..khmm..szal, óránkénti patyulgatást követel a csaj :DD :))

    Sebaj...én csak tűrök és várom, hogy vmi csoda folytán megtaláljam azt akit keresek :)

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Tök jó kis oldal, most NO reklám, de tök jó cuccokat árulnak:

    Bővebben: link


    (függőágyak és egyéb nyalánkságok :C )

    [Szerkesztve]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ez egyik kedvencem, tom már felmerült itt, de most linkelem:

    Bővebben: link

    (izé, halál visszaszámláló, azaz, megmutatja mikor fogsz meghalni, sztem elég gáz ahogy a másodpercek telnek....)

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák