Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ma reggel kicsit félkómásan keltem, tegnap este a sixtyben nevű, locális szórakoztató létesítményben csaptunk egy kisebb fajta
    ''búcsú'' estet, mert utsó év, és hát a PV csapat sem sok reménnyel néz a jövő felé, így megünnepeltük magunkat, egy kis sétáló jhonny társaságában.

    Hát én betermeltem majdnem egy egész családi pizzát, utánna kicsit rosszul éreztem magam, tetőzés képpen utánna, még egy sprintet is nyomnom kellett, hogy elérjem utsó villamost, hogy azzal elérjem az utsó vonatomat :) Kissé fájó hassal feküdtem le, és egy kis fetrengés után sikerült is elaludnom. Reggelre megjött a hatás...elefántok elbújhatnak :D:DDD

    Nah, miután összeszedtem magam, gyorsan kitakarítottam a szobám, meg rendet raktam, már ráfért, mert kezdtek különféle dzsungel növények szaporodni nálam. Közben újrahúztam a windfost is, tegnap szenvedtem vele, ma reggel szinte pikk-pakk felment, bár még nem tökéletes, most állítgatom be, meg pakolom vissza dolgaimat. Már túl vagyok a levelezés, meg dokumentumok visszaállításán, csak azt sajnálom, hogy PH!-n elvesztek azoknak a topicoknak a listája, amibe irogattam...most keresgélem őket ;] reszkessetek :B

    Ma elhatároztam azt is, hogy nyáron megmoddolom és beleköltözök abba a szép kis szerverházba amit szereztem. Jó nagy, jó szellőzés, jó súlyos.. kb. 30kg :D
    Kis festés-fúrás-faragás lesz rajta asszem. Majd talán még Doki bá-t is meglátogatja...attól függ engedi e a pénztárcám...jó lenne, vmi szép igényes festése lenne. Most fekete, mondjuk ezt tartanám is, de vmi szép motívummal felkéne dobni, azt még kitalálom mivel.

    Most kicsit néztem F1-et, miközben kajáltam, érdekes, most hogy az a kis nyomi Schumi ilyen szarul megy, még majdnem élvezem is. Jövőre talán már tök jó lesz! ;]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jujjujjj...:O

    elég rég írtam hozzá....

    Most csak azért jutott eszembe, mert csináltam ebédet magamnak.Kis sült krumplee meg rántott camambert...fincsi ;]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Utóbbi időbeneléggé hanyagoltam ezt a részt, most talán kicsit jobban visszaállo rá. Alig egy hét, és itt vannak szóbelik, tételek meg szinte nuku :O Ma elkezdem kidolgozni őket, legalábbi szeretném, de anyám kiosztotta nekem, hogy este ismerősnek lesz meglepi partija és keverjem ki az italokat.Akarnak valag Sangriát, meg isten tudja mit még...pff..állítólag megkapom alapanyagokat majd, hát eddig semmi, de itthon sincs semmi, szal ha így halad, nem lesz semmi. Ez az egész mixerkedés még onnan jött, hogy anyám egyik szülinapjára, kitalálta, hogy vettem csomóféle piát, csináltam Koktél-lapot, aztán mikor jöttek vendégek, mindig választhattak mit kértek, én meg mint a mixer, megcsináltam nekik.Shakerben meg rendesen tört jég...stb, ahogy kell. Díszítéssel.
    Persze azóta midenki koktélt akar mindig :D

    Nők...Most végre egy nagy lelki ''viszály'' rendeződött bennem.Aki olvasta még elejét a Bloqomnak, az tudhatja miért indult. Egy lány miatt, az én nagy szerelmem miatt...hát igen, azért azóta hogy szétmentünk, soxor eszembe jutott, és mindig jó volt visszagondolni rá, hogy mennyi szép dolgot éltünk át együtt. Még mindig éreztem vmit iránta, nem tudtam teljesen elfelejteni.Fájt, hogy nincs velem, ugyankakkor elfogadta, de vhol reménykedtem, hogy esetleg vmikor majd talán...:U DE :((( tegnap beszéltem vele MSN-n, és teljesen megváltozott, azthiszem visszatért régi énje....régen elég nagy bulizós meg minden ilyesmi...aztán amikor összejöttünk, azelőtt nem sokkal csengett ez le nála.Nem sajnáltam, mert én kicsit nyugisabb típus vagyok, nem vetem meg a bulikat :D De azért csak mértékkel....sztal régi énje, összejött vmi 26éves sráccal, aki állítólag rendőrtisztire jár meg tudja fene.Hát

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jesszus most nézem, mien hosszút írtam..sorry, hogy ilyen nagy adagokat nyomok be nektek :DD Remélem nem haragszotok naon...ezt úgyis látom, hogy hányan olvassák :DD Szóval felülvagytok figyelve ;)

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    brr..hideg van, és szakad az eső. Bár az jót tesza fűnek, így legalább nem kell locsolni ;]

    MEgregegliztem és megittam a fél liter hideg kakaómat...lehet ezis közrejátszik abban, hogy fázom...már zoknit is vettem.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hmm... Ma lecseréltem a CPU coolert. Beugrottam Garmacor-hoz a BL Computerbe, eredetileg egy Tt Volcano9-et néztem ki, olyan szép kéken világítósat, de miután az nemvolt, szemügyre kellett venni a többi lehetséges pályázót. Mutatott egy Silent Boost, én meg néztem egy Beetlet. nehéz kérdés volt, de miután a Beetle erősen 10felé volt, annyit már nemakartam kiadni, meg házamba sem fért volna bele, pedig szép darab, élőben nagyobb, mint azt gondoltam, így maradt a silentboost.Rögtön beis szereltem, és megvagyok elégedve vele, burn in, meg szuper pi számolás meg minden fene, 46fok fölé nem igen vitte a procit. eddig 46fok volt gyári ventivel az alap levett oldalpanellel, most meg felrakva volt max ennyi. Sztem jó eredmény :)

    Másik érdekes dolog, hogy galyra ment az AeroCool GateWatch-om, mert nemtom milelete, egyszer csak bekapcsoltam gépet, és lilán villódzott az kijelzője, semmire nem reagált. Írtam boltnak ahol vettem, nagyon készségesen, minden probléma nélküli kicserélik másikra, hétfőn mehetek érte.De sztem utánna, elbizniszelem, mert kinéztem másikat ami jobban teccik. Tt ?hardcano 12 :F vagy mia pontos neve talán, de ez nem biztos.

    Várom már, hogy végre lemenjen a hajtás, mert itt áll mellettem egy ősrégi óriás szerver, uszkve 30kiló...van benne anyag, sztem páncélozott az oldallapja, az maga 5kiló...szal ez terveztem be szép moddingra...még nem teljes a kép, de szép fekete, Dokibá majd festeget vmi szépet rá, meg vmi vizet is szeretnék bele rakni...:U Hát majd meglátjuk mi lesz belőle.:DD

    Hja, jut eszembe, ha még mostanában vásároltok Garmacornál, kaptok szép Tt-s asztali naptárat, alig maradt kb. 20db, az 500ból :D Igyekezzetek :DD Najó, ez itt télleg nem reklám helye, de tényleg igényes naptár.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hja...Vasárnap tenisz versenyem van. Az egészben az a szép, hogy már legalább fél éve ütőt sem fogtam kezemben...:DD Nembaj...May the force be with you and The Matrix has you... ;]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Zúztam...holnap meünk Nagypapám aranydiploma osztójára.Megérdemelte, 50éve diplomázott :Y Azért ez elég nagy szám.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nem bírtam ki, írnom kell még ;] Resszkessetek...

    Ugye az ember óhatattlanul is elovassa másik bloqját...hmm végülis, másnak is írja, nem? :F

    Szóval nagyon sok szimpatikus bloq van, mindegyiknek megvan a maga stílusa. Azthiszem ebben egyértelműen Twollah ''bácsi'' vezet. De Guga is elég érdkes, nagyon sokmindent leír, és abszolút elgondolokodtató.

    Egy másik nagyon érdkes combó, a kisqpi és Judyt bloq... Végén még rosszat gondoltok rólam, de jó látni így őket.Kicsit olyan megnyugatató, hogy mennyi törődés és szeretet szűrődik így át, még a sorok közt is felőlük.Sztem ez tök jó. (Bevallom még irigylem is őket ezért :B)

    Néha azért szívesen megismerném ezeket az embereket a bloq túl oldalán, ez olyan mint egy regény, amit olvas az ember.Alkotok egy elképzelést arról aki írja, aztán ez vagy megdől vagy nem. Pl, hát sry kisqpi hogy téged emlitelek, de tevagy kéznél :) szal, azthittem idősebb, legalábbis, úgygondoltam jóval 2x felett vannak már, erre tessék kiderül, hogy csak most lett 19éves... :P Nah, mindegy, vannak ilyen dolgok.

    Nemtudom én mikor mondhatom már el, hogy 3éve vagyok együtt bnőmmel..igazán hiányzik egy harmónikus, stabil kapcsolat az életemből.Najó, nem siránkozok állandóan ezen.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    LOL..első 5 ''vezető'' bloqból, 3at a pingvinek uralnak...:C

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    újabb párokat vélek felfedezni, persze lehet ez csak nekem új...tőlük meg bocsi :B

    Poppy - Sick Boy
    ipgirl - behappy

    persze lehet nagyokat tévedek...:U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hazaértem. Nagypapám megkapta az Aranydiplomáját, aztem vmi nagyobb cucc lesz, azt csak annyi, hogy kis bordó bőr kötésű kis könyv, hogy díszdiploma, meg belevan írva, hogy 50 éve diplomázott. Bahh..szép, de aztem vmi nagyobb cucc, díszesebb kiadásban.

    Amúgy jó volt, ott volt ebéd is, hja (amúgy Szent István Egyetem, Gödöllőn - Agrár karon végzett) ami egész finom volt.

    Persze, jó magyar férfi mire gondol? Hát csajozás, még ilyenkor is :) Voltak egész helyes, csajok, de igazából az egyik csaj anyukája fogott meg...khhmm..hát van ilyen :D
    Amúgy volt egy csaj, értelem szerűen ugye, vkinek unokája volt, aki egész szimpatikus volt, és szemeztem vele, csak aztán pár mozdulatából, annyira lerídt hogy bunkócska, hogy jobbnak látam odébbállni.

    Komolyan, ebben a mai világban nehéz csajozni...vagy csak én látom így...:F
    Sztem nem vagyok válogatós, mert semmi extra igényem nincs, márha a ''normális'' extrának számít, akkor van, de sztem nem az, tehát nincs.Én már minden ''hardver'' jellegű elvárásomat feladtam, csak annyit nézek, hogy összeségében helyes legyen a csaj, és ennek ellenére, még mindig nincs senki. Bár, a csajok is uan ezt mondják, akkor vhol az interfésszel van baj....nem azonos csatlakozó felületünk :DDD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Olvasgatva Sipit, kissé elkenődött. De sztem amennyit leszűrtem írásából, jobb lenne ha már nem rágódna rajta, és új vizekre evezne.

    Megértem, mert igaz nem ilyen komoly, de volt hasonló helyzetem.Egy van, az hogy Kúva Szar ilyenkor. Dehát ez az élet nagy pofonja, illetve kisebb, mert lehetne nagyobb is, ez per-pill. nézőpont kérdése.Örüljön mondjuk annak, hogy egészséges.nyah, ezt jól megmondtam, szal fel a fejjel


    Mondjuk olvasd Gugát...sztem erőt ad, legalábbis, nekem bevált.Mármint jobban lettem utánna, vmi van benne.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Bahh...felmentem, gyalira, gondoltam kicsit ''társadalmi'' életet élek, de 5perc sem kellett ahhoz, hogy rájöjjek, ez nem buli. Sehol semmi élet....5-6 évvel ezelőtt ez nem így volt...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Egy internetes társkeresőn, újraformáltam adatlapom, új köntösbe öltöttem, hátha szerencsém lesz. Próba cseresznye.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Érdekes álmom volt az éjjel.Illetve ez már inkább hajnal, sőt határozottan reggel volt, mert mikor felébredtem, pont félbeszakítottam. :U
    Szóval már reggel volt erősen.

    Nah, mindegy, lényeg az volt, hogy egy régi lány ismerősömmel, franciaországban voltunk, hogy mért pont ott azt ne kérdezzétek. Vmi spanja lakott kint, mi meg felmentünk a lakásásra, az meg pont akkor ment el haverjaival, és mi pont ketten maradtunk a lakásban. És vhogy pont azt akartuk csinálni. :B Még a lépcsőházban tartottunk, mikoris gondolván a biztonságra, leszaladtam a gyógyszertárba, de ott vmi irtózatos drága volt a cucc, és nálam meg nemvolt elég Uro (gyik. € ) hozzá, eheh...átszámolva, ezt még álmomban tettem :DD 7500 HUF volt egy doboz...nah szép mondhatom...És ezzel paff vége is lett, mert felébredtem. Najó, gondolom ez így nem volt túl érdekfeszítő.

    Lényeg az belőle, hogy ezzel a csajjal, már elég régóta, hogyismondjam, szóval a barátságon kívüli kapcsolatunkat, leginkább egy sinus függvénnyel lehet jellemezni...egyszer tök közel kerülünk, már majdnem tök király minden, aztán hirtelen mintha misem lenne, eltávolodunk. Ez örök játék. De karácsonykor, vhogy lerendeztem.Mármint megint lejátszódott ez a közelkerülés, talán ez alakalommal túl közel is kerültünk, és én mint balga férfi, már kezdtem reménykedni, hogy akkor igen, egy álom fog valóra válni, mert egy olyan nő lehet a párom akit nagyon kedvelek. Szóval, sejthetitek milett a vége, a dolog nem jött össze.Hosszas beszélgetés után közölte, hogy még nem tud semmit, és várjunk vele új évig, mert addig neki is rendeződnek (pasi)dolgai, blablabla...női dumák hada.Nah, ekkor mondtam neki, hogy felejtős a dolog, én így nem kérek belőle, és inkább ezt a részét felejtsük el a dolognak. Maradjunk jó barátok, de kapcsolatot ne erőltessünk. Aztán annyiban is maradt. Azóta ezt a részét felejtjük. Viszont jó barátok vagyunk. De mai álmom után kicsit elgondolkodtam. Egyetlen gond a csajjal, hogy annak ellenére, hogy többé kevésbé érett, szóval koráoz képest, felnőtt, meg minden, de ezt a pasizós dolgot még nem kezeli elég éretten.Még ''lázad'' ;] Ha ez a része helyrerázódna..hát hmm...istennő lenne. De kizártnak tartom mai ésszel, hogy köztünk bármikor is normális kapcsolat alakulna ki...persze én lennék a legboldogabb, ha rácáfolna, csak sajnos ő inkább mint skalp tekint rám.De én nem adom olyan könnyen magam :C

    Az a baj az egésszel, hogy túl lágy a szívem...:U És mindig megtalálják, hogyan tudnak közel jutni hozzá.Én meg hagyom magam. Najó...erről ennyit. Nem akarok itt nyáladzani, mert még azt gondoljátok, hogy ..................................(itt mindenki behelyettesíti amire gondolna).És ezt nem akarom. Zárjuk le annyival, hogy jó barátok vagyunk, és semmi több.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Most meg ezerrel tanulok, mert lassan itt a vizsgaák hada, és nem ártana készülni is, miután ezt idáig nem tettem meg...hmm 1hét alatt, kb. 60tételt meglehet tanulni :F

    Nekem mindig azt mondták, hogy amit nagyon akarunk, elérhetjük. Én erre mindig aztmondtam, hogy nagyon akarok repülni, mint Superman, mégis soha az életbe nem fog menni. :C

    De ez nem olyan, szóval elérhetem, hogy tudjam, csak akarni kell erősen, meg tanulni mint a Zállat hozzá. És nem itt klimpírozni a billentyűzeten. :P

    [Szerkesztve]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Viszont, hamár az ember belekezd, akkor addig úgyesm nyugszom, míg nem írom le amit akartam.

    Egy kicsit még maradnék nővonalon.Ha nem bánjátok, persze mivel úgysincs beleszólásotok, max nem olvassátok, de mivel ti úgyis ilyen kis kíváncsiak vagytok elolvassátok.

    Szóval, ott tartottam :DDD, hogy annak ellenére, hogy sír a szám, hogy nincs nő, vmileny szinten mégis csak van.És hogy nem aprózzuk el, kettő is. De sztem erről már írtam.Lényegében most a másikat akartam kicsit kivesézni.Bár ahogy nézem, már minden lényeget leírtam. Eheh...

    Szóval ő lehetne álmaim nője, olyan magas mint én, hosszú hullámos vörös haj...brr ;] Más nem is kell, írtózatosan szép arca van, azért találtam rá, (hát igen...internet), mert volt benne vmi egzotikum.És gondoltam megnézem magamnak, és bejött! Mert egyszerűen gyönyörű a csaj!!! öööö...áhh..fenébe nem látjátok én meg itt mutogatok magamank kézzel hogy hogy nézki :D Szóval minden a helyén.Erről jut eszembe egy dalszöveg...

    ''Mindene a helyén,
    szilikontól kemény.
    nappal vagyok szamuráj,
    éjjel pedig lepény.''

    Aki megmondja honnan van, kap egy tábla csokit, persze, csak aki 25percen belül telefonál, és benne van az első 5-ben ;]

    Szóval, egy hús-vér nő.Mondjuk neki is kéne kicsi agyrázás, de az még belefér, meg lehet, hogy amúgy kicsit más, pl. azért beszélgetések alatt közelsem olyannak jött le, mint ahogy magát lefestette egyszer nekem. Meglátjuk, elhívott bulizni, 1-2héten belül, vizsgák után meünk, mist neki is vannak. Várom, kíváncsi vagyok mi lesz.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nagy siettségben, versenyről nemis írtam. :))

    Sajnos meglátszik az egy év kihagyás, közelsem volt annyira jól koordinált a mozgásom, mint amilyennek lenni kelett volna.Nagyon erős volt a mezőny, de élvezetes volt a játék végig. 1. és 2. tábláról egyenesen kiestem, pedig azok nem voltak olyan kemény ellenfelek, csak név kedvéért mondom, talán vkinek mondani fog vmit kik ezek. Hámori Csaba és Fejti György....(3betü segítségnek: K I SZ ) :DDD Komolyan, velük játszottam, írtó gázok amúgy...Hja, és azok akikre gondoltok ;), volt ''nagyágyúk''.Szóval, ezek után kerültem 3. táblára, ahol azért némi eséllye indultam neki a játéknak már, ott első körben 8 közé jutottam, de utánna már sajnos tovább nem.Késő estig húzódott a játék, utsó meccsem este 10körül volt már, jó világítás van, de azért aki teniszezik tudja, hogy abban nem vmi májer játszani.Szóval vaksiskodtam is, bénáztam is, meg erős volt ellenfél is.Mire összeszedtem magam vmennyire ellene, már elhúzott. 3:0 után, tudtam fogni rajta egyet, így lett 3:1, de utánna már semmi, 6:1 re kikaptam. De élvezetes meccs volt.Tényleg nagyon jó játékos volt, egy klasszissal jobb nálam, és annak ellenére, hogy mennyit kihagytam, elégedett voltam.Végére, már szerváimat is, úgy-ahogy helyre raktam, és egész jól megtudtam húzni ütéseket. Mindezek mellé, hozzákell tegyem, eleve kicsit bátortalanul játszom, ami, mintahogy tudjuk, nem előny. Ha csak ütögetünk, úgy odatudom tenni a labdákat, hogy ihajj, de meccseken, biztonsági játékot űzök, és az nem jó.

    Végülis, főtáblán, igazolódott a rangsor, mert miután tavalyi bajnok nem indult, tavalyi második győzött. 3. táblán lett volna esélyem vmire, de elbuktam.Tavaly ott 2. lettem.Remélem következőre jobban feltudok készülni, és jobb eredmény érek el.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Pár Bloqba belenézve, ráébredtem, hogy kezdeti problémám nem egyedi. Mármint, hogy a Bloqok nagy része, szerelmi bánat hatására inditódott. Ez nme szép kejezés...talán inkább úgy fogalmazok, hogy Szerelmi bánat hatásásra fogant. Mennyi összetört férfi szív. Mostmár kíváncsi lennék egy olyanra is ami azzal kezdődik, hogy ''elhagyott a pasim, mert már nem szeret'' Csak ugye ilyen nincs ;] Vagyis, itt nincs, de akkoris kevesebb ilyen van mint fordítva. Még kezdetekben, mikor elindultam csajozás útján...huhhh jó régen volt már....emléxem, első csajom, egy táborozás alkalmával szemelt ki magának, majd jöttünk össze....blabla, most nem ez a lényeg, szóval amit mondani akartam, hogy először 3x dobott csaj, mire én 1x dobtam csajt...Nemtom értitek-e, hogy mire is próbálok ezzel utalni? :F Talán mi férfiak, kiszolgáltatotabb helyzetben vagyunk, mint a nők. Én mindig azt mondtam, amire nők ugrottak, hogy ez nem ígyvan, hogy nőknek sokkal könyebb, pasizni, mint pasiknak csajozni, nem? Végülis egy csaj csettint a zujjával, és 5pasi legalább járna vele. Pasiknál ezt nem érzem vhogy így...én csak csettintgethetek az ujjamal, de nem jön senki... :DDD Nincs benne olyan mágikus erő... :U

    Szóval izé, minden magányos férfi társnak üzenem, fel a fejjel!!! Hülyeség, de vhol így van, nem éri meg sírni utánnuk.Persze, hogy szar dolog, és énis így voltam ezzel, de késöbb rákellett ébredni, hogy nem éri meg. Semmivel sem lesz jobb tőle.Csak rosszabb, mert emészted magad. Ilyenkor irigylem gyerekkori énem, szakításkor csak mosolyogtam egyett, mert igazán nem fogtam fel, hogy miaz a szeretet. Akkor a kézenfogva járás, meg szájrapuszi volt ami jelentett vmit. Könyebb volt átélni, belátom, mint ma. De ez ilyen. Legyünk erősek, és lépjünk nagyot, sóhajtsunk 1-et, és fújjuk ki magunkból, majd lapozzunk. Erről szól. Tény, hogy aki arról beszél, hogy 20hónap, meg nemtom mennyi, azt velóban nehéz ennyivel elintézni, de szted a csaj, mit csinál? Pénteken már megy bnőivel bulizni, ahol önfeledten pasizik.Akkor mi miért sírunk? :F

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Addig se sírjatok, hanem tőtsetek és nézzetek SouthParkot:

    Bővebben: link

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #121 üzenetére

    Rakd össze saját SP figurád:

    Bővebben: link

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jó érzés tölt el, látom pár mebert talán érdkel amit írok, vagy csak anyira untakozik, mint én, és unalmában olvassa, nah ezt nem tudjuk meg.

    Ma jó korán felkeltem, mert 8ra kellett bemennem, de kiderült, hogy semmi értelme nem volt, mert nemtudtak semmit mondani, pontos időpontot vizsgára, így marad a Hétfő reggel. Mondjuk amúgyis bekellett volna menni akkor, csak így lelkikleg nehezebb lesz, hogy ott közlik, hogy már rögtön ma szopsz. Aztán elmentem DP-be, Libribe ismerős dolgozik, így kis kedvezménnel lehet ott vásárolni, vettem két könyvet. Majd elmentem Izabella utcába, mert garis ügyet akartam intézni az előlapi panelemmel, de zárva voltak, úgylátszik elég rugalmas a nyitvatartás. :) Meguntam a mászkálást és elindultam haza, de Városkapunál pont orrom előtt ment el a vonat...pff...várhattam. Leültem hallgattam a rádiót és elis aludtam... :DDD 1óra múlva ébredtem fel, de örömmle konstatáltam, hogy a közönség nem változott így vonat nem ment el. 5 percen belül utánna jött is vonat. Azon vmi közvélemény kutatást végeztek, a vonalak terheltségéről, meg vonatok/pályaudvarok tisztaságáról...bgrrr...hát szerencsére hozzám nem ért el a nő, mert eléggé lehúztam volna, de ahogy hallottam, nem én voltam az egyettlen aki így gondolja. :C Utasok:Máv 1:0

    Amúgy meleg van, nagyon meleg, itt izzadok a szobában, tanulni kéne, de amint tiis észlelitek, nem azt teszem.Bár mára tudtam, hogy nem fogok naon tanulni, de azért mégis csak kéne. Legalább olvasni a könyveket. Egyik csaj ígérte, hogy ha tud feljön és dumálunk, talán rá várok.

    Tegnap este jó beszélgettem vele.Lényeg az, hogy ismét elgondolkodtam, azon, ami egyszer már eszembe jutott...bekéne próbálni egy piercinget...nyelvbe :Y Csajok szeretik :DD Aztán ha meg nem tetszik, kiveszem és begyógyul, nem? Azthiszem megkeresem I_AM-t, ő vmi tetkós vonalon mozog, lehet tud vmit mondani róla....Érdekes lenne, kíváncsi vagyok milyen lenne ha lenne, anyámék+nagyszüleim mit szólnának hozzá, sztem nagyanyám kifordulna önnmagából :DDD Unokatesómnak biztosan tetszene :D

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    huhh...kiganyéztam szobámat...kb. 1m^3 szennyest kivittem fürdőbe...nem jellemző rám a hanyagság, de most kicsit elszaporodott a kosz és szennyes, talán meglátszik a vizsgaidőszak...De most kicsit javult a helyzet. Márcsak a padlásomon lévő ágyneművel kéne megbírkóznom... :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Csak úgy eszembe jutott...

    Telós dolog.Magam esetét írom le. Jelenleg egy 6600-ám, mert mindig ezt akartam, mióta megjelent. Eredetileg még tök régen egy RXonr310s cápafonnal indultam, ami mind mai napig meglenne, ha nem adtam volna el, miután írtó jó ajánlatod kaptam rá. Tulajdonképpen, megkell, hogy mondjam, mai napig jó lenne, használható lenne, mert amire kell, tudja. Jó kijelző+memo kicsit kevés, de szvsz, áthidalható probléma. Mikor vettem mellé egy 6110-est ott szabdult el telefon őrületem, onnatől kezdve sok teló megfordult kezem alatt, bizniszeltem velük össze-vissza. Mikor meglent 3650-es naon megteccet, akkor tájt egy 6210-sem volt, amit biznisz reményében eladtam, de késöbb úgy alakult, hogy nem vehettem meg 3650est. Szomorú voltam. De mikor megjelent a 6600-ás, már tudtam hogy ez a teló kell nekem. Persze nem volt rá cash, így maradt hiú ábránd. DE, idők folyamán addig-addig bizniszeltem, mígnem egy T610-ról + 20k cash-el váltottam a 6600-ra. Írtó boldog voltam, hogy igen, megszereztem álmaim telóját!

    Aztán egy-két hónap után rájöttem ez mégsem olyan, mint amilyennek elgondlotam. Elszmorodtam, hogy ennyi idő és munka, és mégsem vagyok boldog.Aztán idővel, más oldalról néztem, és újra megszerettem. Ma már azt mondom, hogy akkor kissé ''divatból'' szereztem be, belátom, köze volt hozzá. Nem akartam lemaradni. Ma már abszolút nem számít vmi extra telónak.Igazából totál beérném egy 8910-el. Tudásra nemigazán kell több, és sztem az a valaha gyártott legelegánsabb teló.Persze, kinek szája íze szerint.

    És hogy mindezzel hová akartam kijukadni? Mostmár énsem tudom, de lényeg az, hogy életben hozunk döntéseket, amelyek, lehet pillanat hevében jónak tűnnek, majd másképp látjuk. De ha újból átgondondoljuk, akkor meg másképp. NAjó, ez hülyeség, de azért elszórakoztattam magam a leírásssal, és igaz.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Szal, ma tanultam mint a gép. 9re állítottam órámat, hogy időben felkelek, és minden ok lesz. Erre apám már hajnalban kivert ágyból, hogy neki menni kell dolgozni, és locsoljak én most, mert késöbb meg nap kiégati már füvet...azt a pár szálat. Nah, mindegy. Egészben nemis az volt a gond hogy locsolás, mert azt még csipom is, csak alig láttam kia fejemből, és így elég nehéz volt, néha kicsit félre ment :D

    Utánna már nemtudtam visszafeküdni aludni, pedig holt álmos voltam, kiköltöztem hátsó teraszra egy rakat könyv társaságában, és elkezdtem tanulni. Nagyjából jósokat tanultam, majdnem átvettem összes töri tételt, aztán 2re kimentem anyámért a vasútállomásra, jött haza, aztán meg el horgászengedélyemért. Persze, hogy még nem volt kész. Elkérte telószámomat, ígérte, még ma felhív, hát azóta is hívott... :O Végül kiderült, hogy Szolnokra kellett elvinni, vagy hová a fenábe...ééénn nem értem ezt az egészet, minek ekkorát kerülni vele. Mindegy, csak kész lesz vmikor.

    Aztán itthon megint nekiláttam tanulni, de elaludtam, aludtam egy órát közben. Aztán átjött felső szomszéd, a gyerekével, egy kis 1éves fia van, naon aranyos kölyök, kicsit játszottam vele, meg vigyáztam rá, hát párszor leizasztott...

    Aztán most meg, apámért kellett menni, céges vacsijuk volt a Maligánban. Hmm..ilyenkor azt szeretem, hogy 10kor nem sok autó van a városbanés lehet zúzni. :DDD Bécsi úton tötyögött előttem egy clio, vmi néger fószer vezette, mellértem akkor meg belelépett....
    Ilyeneket nem lehet hagyni :B Hát lezúztam... :)) Mondjuk egy 1.0-ás yaristól nem lehet sokat várni, de azért ha pörgeti neki az ember, 2-3-4 ben lehet vele menni...
    Jó dolog, kéne vmi izmosabb cucc, aztán esténként lehet vele menni, persze csak finoman.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Mázlisták, mindenkinek, ma kezdődött vakáció, mi meg itt ülhetünk és lehet tanulni. Grrr....nem bírom :O Nem baj, 1hét és vége...kérdés persze,csak hogy mien eredménnyel.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Maúgy ezt a kalitkás bloqos embert nem igazán értem, sztem őrült vagy mi, vagy csak jó reklám ember... Mai eltorzult világ sok furcsaságot hoz létre...Aki tud vmi komolyabbat róla, szóljon.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hát masem tanultam vmi túl sokat sajna...az egészet ott rontottam el, hogy bekapcsolatm a szgépet...mondom csak kicsit netezek....:DD Hát ''kicsi'' netezés lett belőle, durván azóta is itt ülök, és alig tanultam vmit...ejjj mi lesz így, megmondom, Szipi-Szopi :O

    Mai nap eddig elég silány volt, semmi érdemi dolog nem történt, csajokkal sem bahh...kész. mostmár 4-5 nap és vége ennek a hóka-mókának....szívesen tartanék már ott.

    Nézegettem fizikatételeket ma, hát van közte pár necces, holnapi napom ezzel fog telni, nomeg évzáró...asszem bemegyek, végülis utóbbi 8évből, ha 4en voltam akkor sokat mondtam :DDD Utsóra kíváncsiság hajt be.Vmikor 3előtt indulok, és akkor a pázmány előtt buszmegállóban szoktak csajok stoppolni, akik mennek pestre vissza, hmm...ha látok vmi jó csajt felveszem és beviszem :D Majd beszámolok tervem hogy végződött. :B

    Kezdek álmos lenni, sztem lassan megcsinálom szokásos fekvőket, aztán fürdés, és Sp. Aztán meg bealszok. Reggel kicsit korábbra terveztem kelést, hogy idejébe belefogjak tanulásba, remélem nem fogok vakvágányra futni vele, nem lenne jó :O 3nap van már csak,ebbe fizika és irodalom kell, h beleférjen, +töri ismétlés :DD jó mi? :F:C

    Asszem szombat-vasárnap, életem első éjszakai tanulása lesz..ddd...nincs kedvem, de muszály, ha már eddig b**** rá.

    Horgászengedélyemről azóta sincs semmi hír, holnap beugrok, megint rákérdezek, mert kezd idegesíteni, h eddig 2emberrel beszéltem ott, és senki sem tudott érdemben nyilatkozni.

    Jut eszembe, pont egy hét, és már kaszaboljk egymást Ikladon...Faja lesz, naon várom már, főleg ha megjön az új, hoszabb csövem stukóhoz.16''-os, igazi sniper cső :Y
    Asszem, nem lesz gond, főleg, hogy legutóbb tömitést is cseréltem, és szépen rendberaktam+beolajoztam, sztem mostmár extrém pontos lesz, bár idáig sem volt gond vele. 2* akkora csővel mint eddig, +a cső speckó T6-os alu cső, kerámia és teflon keverékkel bevonva.+ba ad erőt és távolságot is. Nah, ezt sikerült naon fizikásan leírnom :)) Szóval ugye, hoszabb csőben, tovább gyorsítja a golyót, így ezáltal, ugye messzebb is megy, meg gyorsabban is vmivel, és mivel ugye, nagyobb uton van megvezetve és vmennyire megtekeri a golyót, így pontosabb találatot is eredményez.

    Előlapi panelemet meg még mindig nem tudtam kicserélni, múltkor mikor bementem, akkor nem volt nyitva bolt, azóta meg időm nem volt rá, jövőhéten elintézem viszont, mert eladom, mert másikat néztem ki.Bár lehet, hogy nem lesz, egyenlőre pénzt félrerakom, most spórolok kicsit, anyámék iy lógnak nekem közel 20k-val, mikor kocsit szervizbevittem, én fizettem ki, mégis csak ő kocsijuk. Ha azt behajtom lesz megint egy kisebb összegem, még nem tom akarok e belőle vmit venni, igazából kis robogón gondolkodom, de az vhogy nem jó annyira, napi 60-70km-t járni nem igazi, nem:F
    Igazából vmi 4kerekű verda kéne saját használatra. De arra nincs keretem.Viszont attól félek, hogy elkap a tuning láz, és felturbózom anyám Yarisát... :D Már leakarom fóliáztatni, meg vmi sport auspuffot szeretnék rá.De nem akarok igazán költeni, mert attól csak hangja lenne.Persz ez a célom :DDD De én ha már tuningolnék, akkor rendesen, nyúljunk is bele, főtengelycsere, könnyitések, meg minden fene.De egy 1.0-ás Yarist nem éri meg, ha 1.5-s lenne, aztmondom, igen, az már menne. Egyik nagy álmom, kicsi kocsiban egy régi Mini, ami szépen megvan csinálva. De azok rohadt drágák.Annyiban már Lanciat kapok.Az meg azért nem egy kategória, neis mondjam, turbófeltöltő, 4kerék...;] Lancia Integra....TolalCarban volt 2 szép darab még régebben, nah azok mennek. Igazából egy jó kocsihoz 2 milla elég. Kb. 800-1000k-ból megvan kocsi, másik feléből, meg szétszedik és újraösszerakják rendesen, benne új cuccokkal szépen megcsinálva, igényesen. És kész egy faja verda, ami megy is. Nekem ennyi elég lenne. Tulajdonképpen, új kocsiban csak egy kéne, Mazda RX-8. Amíg az nem lehet, addig új kocsi nemkell, inkább egy jól összerakott tuning verda. Kivülről sokminden nem kell, némi spoiler és küszöb, egy szép hátsó szárny, olyan igazi nagy NFSU-s :DD Kis szép lámpa, vmi kevés, de sokat sejtető festés, egy jó dögös kipufogó, sötétített ablakok. Kívülre ennyi elég is. Hja legfontosabbat majdnem lehagytam....NEON AZ ALJÁRA :Y Az a gyengém... ;] Belül, legyen sportülés, sparco vagy recaro, 5pontos biztonsági öv, mert fontos, anélkül és nem megyek, egy Sparco Mugello sportkormány, és kész is a verda. Persze motor buherálás is benne van, hogy menjen is ;] Ilyen járgánnyal lehet menni, nem kell nyomni neki, városban, szépen 60-at ad neki ember. Sok hülye BMW-s meg Mercis meg játsza magát...Azok ''ellen'' nemkell sok, csak józan ész, vertem én már oda bmw-s, akinek 3literes motorja volt, az 1lityós Yarissal oda, Váci úton, ott hagytam mint shiteket....Jó nem rról van szó, h legyorsulom, csak kihasználom a helyzeteket, és ezzel helyzeti fölénybe kerülök, viszont utánna azt az arcot nem felejtem el, mert ugye szőke maca előtt akart villantani, h mien fasza gyerek, hogy ott hagyja a 65lóerőmet az ő 200-val...szóval amikor következő lámpánál beért, akkor erősen paprika volt feje, én meg csak mosolyogtam a csajra :D Aztán persze, megint eltűztek, utánna már nem volt értelme nyomni neki, nemfogok 140el száguldozni vácin...azért vannak szabályok, 70-es tábla van ott :D
    közben fogtam vmi harci bogarat a szobámban...

    Lényeg, elég korán megtanultam, felelőtlenül nem szabad hajtani kocsit, legdurvább mégiscsak az volt, amikor 80as tábla mellett szakadó esőben 190-et mentünk...:U Nah ott kicsit para volt rajtam, de nem ajánlom senkinek, hogy felelőtlenül menjen, én azóta már kismillószor megbéntam, nem mintha bármi történt volna, csak átgondoltam, mivan ha mégis...:F

    Akkor megfogadtam, hogy csak akkor nyomom neki, ha sportülés+öv ott van, tehát vmi +biztonságot kapok.Osztálytársam váciról kanyarodott megyeri útra, mégcsak nem is gyorsan, és vmi megdobta kicsit kocsit, megpördültek, és fának caspódtak...corsa totálcár, tudok képet mutatni róla. Egyik gyereknek eltört a kulcscsontja, másiknak nem lett baja.Szerencsére elég ''olcsón'' megúszták a dolgot. Én nem kérek belőle, már ideje korán megkaptam magam ''figyelmeztetését'', mikor egy motoros ''lelopta'' a lábával a rendszámtáblámat.Csak szerencsén múlt, és azon hogy kb. gyök2vel araszoltam kifele kereszteződésbe, sé mocis meg látta, hogy jövök, de végződhetett volna durvábban is. Mindez 2hónapos jogsival, gondolhatjátok, kis para volt rajtam, szerencsére csávó rendes volt, kifizettem moci fényezését, mert az volt, lökhárítón megsem látszott.Mázli. 10k-ból megúsztam, de egy életre megtanultam, hogy SOHASEM lehet az ember elég óvatos. Azóta, hál isten, nemis volt probélma. Csak egy kisebb rókakölyök gondolta úgy hogy átmegy előttem, kicsit megtuccolta alvázat...sajnáltam, de sokmindent nem tudtam tenni, seggembe volt másik kocsi, 80-ról nyomok satut, nem áll meg mögöttem, melyiket válasszam? Najó, volt még vmi de az saját ökörség, forgalmon kívül, megakartam fordulni egy kissé füves terülten, csak nem voltam elég körültekintő, aztán kocsi felakadt egy aknafedélen...helló olajszűrő...de szerencsére biztosítóval rendeztem, így ''csak'' önerő bánta...segítek 70k...completten közel 400k volt kár :Y
    Nah, ott kaptam szívrohamot...De ilyen esetek megesnek, és szerintem, jobb ilyen ''olcsón'' tanulni, mintha vmelyik árokban feküdnék egy fél fejjel most. Ezek életre megtanítottak. És még most sem mondom azt, 2éves jogsival, és 4éves vezetéssel, (bevallom, már előtte is hajtottam kocsit... :B), hogy tudok vezetni. Majdha már 10-100e km-t levezettem, mondhatom, igen, talán már vmit tudok. Ezért nem szeretem, mikor fiatal arcok májereznek, megkapják apuci kocsiját, aztán én vagyok a fasza gyerek, igen yeaah...mert nyomom neki és megy 200at. Aztán mikor a kocsi körbeéri a fát, akokr meg sírnak, hogy dehát nem így gondolták, igen akkor már mindegy. Vagy éppen 2spanja halt meg miatta. Én nemtom én nem bírnék élni utánna, ezért nem is janizok ha ül mellettem vki.Ha egyedül vagyok az más, akkor ott csak én vagyok, de janizás, az versenypályára való, nem közutakra. Aki majer akar lenni, menjem amatőr gokart versenyre, aztán mikor utsók után ér vélba, akkor mondja, h jani, mert ott az 5éves kissrác is jobb nála...csak ugye az égő...mert egyenlők az esélyek, ott majdnem csak rutin és tudás számít.De ők ezt nem képesek felfogni...

    Ezért utálom, mikor pályán utazunk, és ott jó, hát megy az ember, én ált. attól függ, de 140-et autózok, 150-160, ha kicsit nyomom neki, de az csak szakaszon, 140-el még többé-kevésbé biztonságosan lehet menni. És már látom tükörben, hogy villog rám, hogy húzódjak le, mert ő király csávó és ő 180-at megy, mert bmw, és azzal nem lehet lassan menni, öcsém 180at énis megyek, sőt 220-at is mert itt nem vezérel vissza kompjúter...ilyenkor szokott lila köd, és csak azért sem engedem el....persze, azok meg nem bírnak magukkal...bah, nem bírom, hogy lehetnek ilyen tahók, azthiszi vmi fasza gyerek, és ő annyival hamarabb ér oda, hát elmondom rohadtul nem éri meg. 180-at nem tud tartósan menni, ergo átlagsebességet nézünk, jó ha 150-en kijön, ne lovagoljunk ezen, mégha 180-at is nézünk, 130-hoz képest, hasraütök, nincs kedvem pontosan számolni, de valahol 15percet nyer...Most nem kurva mindegy neki, hogy Balatonra, szombat reggel 10-re vagy 1015re ér le??? :F Persze ő ezt nem látja át, csak azt nézi, hú fasza, megyek.Ezért nem bírom őket, az ilyen nagy ''autósokat'' Merci, Bmw, Audi, mind egyre megy...csak megkell nézni ki ül a volánnál, mindent elárul.Nekem fontosabba biztonság, minthogy okat mondok fél órával előbb érjek le.Igazán nem számít, nem rohanok sehová.

    Azthiszem, ma itt feladom, kezdek nemlátni, jobbha elrakom magam holnapra.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    SRy emberek....sikerült mais bőlére ereszteni gondolataimat, remélem nincs harag :P

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Nos, ez a hidegvizes fürdés egészen felébresztett... ezért elmesélek még vmit.

    Amolyan ''anekdota''...

    Szóval, én elég sokáig komoly tévhitben éltem. Persze, ez annak a következménye, hogy szüleimnek mindig hittem, hisz szent és sérthetettlen.Bekell, hogy valljam nektek, ez a gólyás dolog, nláunk sosem játszott, ezért is csodálkoztam mindig a többieken...
    Mikor először nekiszegeztem családomnak a kérdést, tán ovodás koromban, csupán annyi választ kaptam, a titok nyitja a Csók-ban rejlik. Ezzel számomra minden megis oldódott, szentül hittem, hogy igenis a babák a csókolózás útján kelnek életre. Persze azt a részét nemigazán értettem, hogy szájban hogy megy át, meg ilyenek, de ezen egyszerű problémán átlépve, büszkén húztam ki magam, és jártam a homokozókat, terjesztve az igét, hogy bizony ám, kisbabát nem a gólya hozza, hanem a csók! Ez persze sokakban megrökönyödést keltett, és soxor sírva rohantak szülőhöz, de én mondtam, hogy vkinek az igazságot is felkell derítenie, és ezt magamra vállaltam.Szó, mi szó, ezzel úgy 2.-os koromig nem is volt gond, hát baba - akkor csókolózás. Ám másodikban már erősen egy ''new wave'' kezdett kibontakozni, miszerint, olyanokat hallotam, hogy igazából a pisilőnket kell a nuniba rakni, és ezúton jön létre az apró teremtmény. Ezt nem hagyhattam annyiban, bátran kiléptem és előadtam saját, jól bevált ''történetemet''. Kezdetben még megoszlott sikerem, azonban, késöbbiekben, teljes csődött mondott. Bebizonyosodott, hogy annyi éven át tévhitben éltem! Egy világ omlott össze bennem, főleg, hogy szüleim által ''félre lettem vezetve''.Fájt volna az igazság...

    Szóval, így ekkora vezethető vissza szexuális kibontakozásom.Ezekután ezt nem lehetett ennyiben hagyni.Kemény két év következett, mely alatt folyamatosan szívtam magamba a tudást, felkutatva szakirodalmakat.Ez kb. annyiból állt, hogy volt egy barátom, aki otthon megtalálta a bűvös könyveket, amelyek különféle pózokat tartalmaztak, másrészt egy korai felvilágosító könyvet, melyben, Peti és Julcsi, próbálták az első együttlét korai örömeit felfedezni,persze ez a rövid kis füzet televolt pumpálva a nehézségekkel. Melltartó levételtől fogamzásgátláson át, szülők hazaéréséig minden benne volt.Barátommal büszkén szívtuk fel a tudást belőle, és mindannyiszor mikor átmentem hozzá, mint vmi bibliát, mindig újra-és újra átlapoztuk, hát ez alkalommal látunk vmi újat benne.Tehát így telt el két évem lényegében, ismerkedvén a szexualitással, mikor is elértem a 14éves kort, ekkor már azért tudtam hogy hogyan kell kezelni a pömpölőt a virágládában, hogy a méhecske is jól érezze magát, tehát, tudtam mifán terem a ti-dó. Ebben az időszakban, hogy minek hatására azt nem tudom, talán nehogy tévútra tévedjek, apám jobbnak látta a felvilágosítást. Talán ez számára kínosabb volt mint nekem, tisztán emléxem rá, kora esti órákban, megához hivatott, és úgy, mint férfi a férfinak megmondta, hogy miután sejti, hogy azért vágom a témát, nagyon nem akar beleméjedni, lényeg ha van kérdés, nem habozzak, tegyem fel.Én ezt a felugró ablakot úgymond leOKéztam, de részéről ez nem állt meg ennyiben. Kijelentette, hogy fontosnak látja, hogy egy komoly szakirodalom segítségével indítson utamra, az mégis csak megfelelőbben lát el tanácsokkal, mint ő, és nekem sem ciki annyira...Meglátjuk ;] Ekkor még nem sejtettem, amit inkább nemakartam volna átélni...

    Szóval, ekkoriban nyílt meg a Pólus center is, benne remek Tescoval...Mivel, mi környkéne laktunk, ált. odajártunk vásárolni.Ez amolyan péntek esti családiprogram volt, hogy felkerekedtünk és bevásároltunk.

    Egy ilyen vásárlás alkalmával látta megfelelőnek apám, hogy beszerezze a ''szakirodalmamat'' :D Szóval megfogott, és odavitt a könyves részhez a Tescoban...hát itt megindult a szemezgetés. Én klasszabbnál klasszabb könyveket találta, melyek televoltak színes ábrákkal, de az persze nem lehetettt...;] Hanem, egyszercsak, felragyogott a csillag, és megvolt a tuti....Máig erősen él emlékképeim közt...egy rikító rózsaszín boritós, dombornyomott fényes betűs könyv, elején hatalmas SEX felirattal, alatta, meg blablák hozzá...Lényeg hogy napnál fényesebben rikíttt, és aki ebből még nem jött rá, annak ott voltak a dombornyomott csillogó betűk, mint árulkodó jelek. Nos, itt kezdődött a ''probléma''.Úgy gondolta, hogy ezt a komoly döntést, megkell vitatni anyámmal, aki persze Tesco másik felén vásárolt.Életem egyik legkínosabb percei következtek, én meg mitsem sejtve álltam elébe.Apám csak megindult, kezében a ''mannával'' lobogtatva, hogy igen, ez kell nekünk.Közben kereste anyámat. Én meg csak kullogtam főtt rák effektusban mögötte, lehajtott fejjel.Mire megtaláltuk anyámat, már vagy ezernyi tekintet szemzett velem, hogy igen, végre őt is beavatták a titokba, fiatal srácok mosolyogtak, anyukák kuncogtak mögöttem, persze ez picit túlzás, de mindezt, én így éltem meg. Szóval, kb. felmostam magammal a padlót. És mikor megtaláltuk anyámat, ő kézbevéve, jól átforgatva kommentálta, megfelel neki, és íg kosárba került az ''áldozat''.Innen márcsak a pénztáros igéző huncut mosolyával kellett megbírkóznom.Kegyetlen volt. Hazaérve rögtön jó mélyre dugva napokig kézbe sem vettem, majd a kíváncsiság csak rávitt. Innentől kezdve lényegtelen a dolog. Tán annyi, hogy pár haverom közt, kézről-kézre járt a mi kis ''új bibliánk'', melyből megtudtam, hogy miutná én még csak egyszer szájrapusziztam, 1-es csoportba tartozok...soha nem értettem. Persze azóta már biztos elértem a 4es csoportot, de mivel a könyvet vmelyik haverom behúzta, ezt már nem tudhatom meg :)) Ezúton is üzenem neki, adja vissza!!!! :C Márcsak a könyv poénos kinézete miatt is, tuti kiraknám vitrinembe :DDD

    Nagyjából ennyi lett volna amit elakartam mondani, most lehet csámcsogni rajta :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Rohadt meleg van, majd meghalok....persze klíma nuku :O Szenvedek tételekkel is, változtattam sorrendet is, BMF lett első helyre rakva...

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Azthiszem nemkéne nekem ilyen ''szerelmes'' filmeket néznem. Hatalmas unalmamban, megnéztem a Rádvagyok kattanva (down2u) c. filmet. Az az igezság, hogy -kövezzetek meg érte- de én kicsit érzelmesebb lélek vagyok, és vmennyire hatnak rám ezek a dolgok.Nem arra gondolok, hogy könnyeket hullatok most, csupán, hogy elgondolkoztam most ilyen komoly dolgokról, mint szerelem...És láss csodát, mine furcsa, megint odajutottam, hogy kéne egy komoly, felelősség teljes kapcsolat nekem.Határozottan jót tenne lelki világomnak, de a kilátások nem túl jók mostanába.

    Viszont, túl sokat nyavajgok...és ez nem jó! Tenni kéne az ügyben vmit, de vhol, azt kell, hogy mondjam, hogy hiszek abban, hogy ezeket a dolgokat nem lehet siettetni. Szóval két tűz között vagyok...Bahhh...ez őrjít meg. Nincs senki aki lelki erőt adjon.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Gyú...elraktam magam, holnapra, fullos nap lesz.

    Érettségi 2000-el..:O Egyedül sztem irodalom para, ott előfordulhat ogy nem tok semmit mondani, de eméljük sors kegyes lesz, mint eddig az volt, és jót húzok.Meglátjuk, remélem jó lesz.Csak már lennék túl rajta... :O Nyugtat a tény, hogy pár embernek már sikerült érettségit tennie, csak nekem is fog... :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Izé..picit hanyagoltam szegényt....gondoltam felhozom :))

    Izé érettségi nagyjából megvan. az OK

    Csaj nincs, az nem OK

    Élek, az OK

    Amúgy meg még részletezem, most meló is van, azis OK

    Összességében, OK, de lehetne zöldebb, mondjuk szuper zöld :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Csakhogy tudjátok, jön a 3. VH üstökösök meg minden, Isten büntetése....

    Ezt a szemész mondta, akinél ma anyámmal voltunk, mondta csak egy isten van, és csak az igaz hit a katolikus....

    Mondom, sztem mindenkinek saját istene van, erre mondja, igen, de az mind 1isten, és uan az...blabla...adott vmi lapot is, hogy megfog hallni a pápa, mert nemtom miért...Elég rémisztő ürge volt, de túléltük :D

    De megígérte, hogy anyám nem fog zöldhályogot kapni a 3. VH előtt....tiszta jó :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Baj van ezzel az egésszel....

    fárasztó esti meló után hazaesek, és még nekem esnek....És az egész csak azért, mert hogy hol parkolok kocsival, ezért kell mindenkivel hülyén viselkedni, veszekedni, összebalhézni, és napokig nemszólni egymáshoz, vagy akkoris ingerülten...Most ez mire jó? Semmire...

    És ami miatt veszekedés lett, nemis akartam felhozni, egész mást akartam megbeszélni, de nem lehetett...hát ez lett belőle, pedig én nem akartam..:O Mert tudom, mindig rosszul sül el az efféle ''vita'', semmi értelme, utálok vitatkozni, mert hamar felkapom a vizet, kiakaszt, h nem értik meg amit mondani akarok, és hogy egész másról beszélnek mint amiről és, és hogy nem tudnak röviden tömören fogalmazni....

    És akkor persze mikor 10perc múlva jönnek, hogy hát mégsem jó eza feszült légkör, tőlem várjáka megoldást...Pedig nem szeretem, ha vmit ilyen hamar akarnak megoldani.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    hmm....Levágtam a szakállamat, de most tökre kisfiúsnak érzem magam...nem mintha vmi hűdenagyfiú lennék, de mintha elveszett volone nemlétező ''csáberőm'' :DD

    Bíztat a tudat, hogy állandó vágás erősíti....

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Bár nem ez lesz legérdekfeszítőbb hsz-m, de mondom, h fáj a fejem, szal lelépek most szépen...

    Amúgy ma voltam bent nyelvvizsga bizikért...egyből kaptam kettőt is...pff.. :U :C

    jobb szemem, kezdi megadni magát, azaz leragadni..télleg meek

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Pont 3 hónapig pihent bloqom....most ideje kicsit írni bele, és bár nem a legvidámabb téma, de tele van a ftököm mindennel most...blabla...kicsit idegesít pár ember/családtag, hülye dolgaikkal...remélem nem olvassák....Azért szeretem őket, csak van pár idegesítő szokásunk, bevallom nekem is van biztosan, de nyílvánvaló, azt én nem érzem/érzékelem :DD

    Másrészt...kezdem unni, hogy fiú vagyok, és értek bizonyos dolgokhoz, mármint technikai szempontból..tudok fúrni, össze tudok szerelni egy bútort, tudok villanyszerelni, stb. ilyenekre gondolok. Mert sorra ''kihasználnak'', inkább kényszerítenek, h csináljam meg ezt, csináljam meg azt...Brrr...elegem van...Soha ne épitkezz önerőböl, mármint, csak kulcsrakész házba költözz be...gyilkos dolog, mikor úgy gondolja vki, hogy azokat a dolgokat majd önerőböl fejezi be, mert szeret barkácsolni :(

    Ma abba is hagyom, mert csak elkapna a hév...és nem lenne megállj, inkább lenyugszom és pihizek.

    :R Re5pect :R

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Amúgy, lecseréltem Tt SilentBoost-ot egy Zalman CNPS-7000B-Cu LED-re...királyság.

    De már régóta megvan, csak nem írtam, most olvastam vissza aztán láttam, és gondoltam leirom :) nincs harag remélem. :R

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #141 üzenetére

    Kíváncsi vagyok mit szóltok ehhez:

    [kép]

    Sztem tök klafa, én vagyok és én csináltam :P :C :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jesus..Rég írtam ide. De ennek több oka is van, hogy most eszembe jutott.

    Láttam két filmet, ami mindkettő felzaklatott, már olyan értelemben, h nemértem hová akartak kijukadni bennük és ez zavar engem.

    Első ilyen film, a Donnie Darko, hát kéremszépen, sokan mondták, hogy ez milyen faxányos egy film, nem mondom, nem rossz, csak nemértem hová akartak benne kijukadni. Vhogy olyan végetlen egy darab.

    Másik, a Skeleton Kulcs...ha jól írom címet, de nem értem, mert fordításban ez azt jelenti elvileg, hogy Csontváz kulcs, ugye :F namármost, kéremszépen, ennek se füle se farka sem, mert így nem esik benne róla szó, senem utalva, senem tisztába téve. :F háthát..és megintcsak hülyeség...mer'most asszongya, hogy akkor két rabszolga továbbél, de a csajjal mivan' :F áhh bár lehet gonosz módon pont ez volt a céluk vele ;] :U

    Amúgy...hogy jó hírt is írjak, megvan az új markerem, megvan az új Videos iPodom, fekete, 30Gb-os, és egyedileg gravírozott...ódeszaarr...:Y

    Párkapcsolat, ha kissé döcögve is, de megy, bár még nem az igazi, de dolgozunk / om rajta.

    Hát hirtelen most ez jut eszembe, Meghogy hnap karácsony. Egyik szemem sír, másik nevet. Ugyanis rohadt önző módon, magamra gondoltam, egészen addig, amíg elfogyott a pénzem...és állok mint el pollo largo en el wasser cold...:(( és nincs semmi, igencsak csúnya dolog, mondhatom, és is a pofám miatta ilyen szép vörös => :o

    Hát szóval, ilyesmi mostanság a dolog. Más o Menos...ahogy mondaná a Spanyol :P

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #143 üzenetére

    Háhá..nézegettem Bloqszférát és rájöttem hogy mi mennyire rohadtul kíváncsiak vagyunk ;]

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák