Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Ez most hosszú szösszenet lesz....

    Soakt olvastam b bloqokoat, egyik jobb mint a másik, télleg pl. Gugáé határozottan tetszik, Poppyé most kicsit elkeseritő, csak mert hasonló dolgon mentem énis keresztül, mindegy remélem rendbejön majd.

    Teganp, meg ma regel is elég sokat buzeráltam ezt a hülye társkereső oldalakat a neten, bármilyen fura, eddigi bnőim általában onnan voltak, vhogy a suliból ismerkedjünk, nem játszik, házi nyúlra nem lövünk, meghát nincs is annyi jó csaj nálunk.Aki lenne az meg nem normális, nah mindegy.

    Ez a bnős dolog elég fura, én mindig elhatároztam magamban, ha lesz lehetőségem akkor minnél hamarabb, 24-25 évesen szeretnék családot alapitani, mert nem szeretnék olyat, hogy mikor már 40éves leszek a gyerekem mégcsak 10...vhogy félek ettől, félek hogy talán már nem jönnék ki úgy vele nem érteném meg.De ez egyreinkább megdőlni látszik, mert mostmár alig maradt pár évem arra, hogy megtaláljam az igazit, házasodjak, szaporitsak, és vmi családi fészket is összehozzak.

    Apám mindig óvva int attól hogy megnősüljek, és a nagyapám is ezt mondta neki, aztmondta, hogy annak ellenére hogy ő annó 37évesen vagy hogy nősült, még lehet hogy elkapkodta. Lényeg erősen már 30as éveiben járt.

    Hát ez nekem nem fekszik, én azt már annyira későinek érzem, hogy nemtom hogy viszonyulnék hozzá, bár lehet addigra megváltozik a gondolokodásom.Mai ésszel, mondom 24-25évesen szeretnék nősülni és gyereket vállalni.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák