Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz kezo0 #6486 üzenetére

    Újabb fejlemény az AX800-asom szervizes kálváriájában: visszajött a főpanel az újabb kéthetes német „kiküldetéséből”, és ma a lakásomon visszatette a szerelő a tévébe.
    Előtte még a szervizben kipróbálta a panelt, mert épp érkezett be hozzájuk egy ugyanilyen készülék (csak kisebb képátlójú), így próbaképpen beletette abba – és abban állítólag tökéletesen működött. Ezek után hozta vissza nekem, viszont az én tévémben sajnos pont ugyanazt a hibajelenséget produkálja, mint két hete, amikor kivette a tévéből. Ugyanúgy nem megy az 1. számú kártyafogadó nyílása, és a szervizmenüben is ugyanazoknál a paramétereknél ír ki hibát a tévé, mint legutóbb... Szóval eltelt újabb két hét (összesen már egy hónap), és az első javítás után keletkezett hibát nem orvosolta a második javítás sem. Kb. mintha az utóbbi két hétben hozzá sem nyúltak volna. :(
    Mit mondjak, amilyen csalódott vagyok, a szerelő annyira nem értette, mi lehet a gond, ha egyszer ugyanez a panel egy másik ugyanilyen tévében tökéletesen működött a szervizben. Annyit tudott tenni, hogy lefotózta a szervizmenüs képernyőt, amin a hibakódok láthatók, és most majd kiküldik ezt a fotót a németeknek, hogy mondjanak rá valamit, mert az itthoni szerviznek itt megáll a tudománya. És persze utalt rá az ember, hogy valószínűleg kénytelenek lesznek majd megint bevinni a szervizbe az egész tévét. :(
    Rohadtul nem vagyok boldog.

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák