Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fauv

    őstag

    válasz Sirandrish #4467 üzenetére

    Na voltam megnéztem a TV-ket.

    Szerencsém volt, mert a Media Markt-ban pont azok a TV-k voltak kiállítva amiket a "T" is forgalmaz.

    Mondanom se kell, elsőként az 55-ös 600E tipusú Panát néztem meg. Nekem tetszett, 2016-os modell már, a képe szép. 280 K-ért árulták. Fontos dolog megemlítenem, hogy a Pana képe jobban tükröződik mint a Samu vagy LG Tv-k képe, olyan mint a jelenlegi Plazmám. Ez valakit zavarhat, engem nem igazán bosszant.

    Az eladó azt mondta, hogy jobban járok, ha a szintén 4k-s Samu 6400-ast veszem meg, mert le van akciózva 270-re és véleménye szerint szebb a képe. Volt nála egy pendrive, rajta egy filmmel, berakta mindkettő TV-be. 1 biztos a Samu képe egy halvánnyal szebb, erősebb a fehér és a kontraszt./ Megjegyzem a Pana képe se rossz :D /

    Beszélgettünk az eladó sráccal / kivételesen egy értelmes és hozzáértő eladó volt /, teljesen képben volt és neki is az volt a véleménye, amit itt a fórumon írtak a full HD és a 4k-s alap TV-nél, hogy egy jobb minőségű full HD jobb választás és 4k-s TV-t csak 400 ezer felett érdemes venni.

    Volt egy akciójuk, az LG 55-ös full HD 652V ha jól emlékszem a típusára, most csak 170 K és annak nagyon szép képe volt. Tény hogy 100 K val olcsóbb és a képe se rossz.

    Mondtam neki, hogy tud e ajánlani 260 k körül full HD-s TV-t ami ugye feltételezhetően jobb mint az ebben az árban lévő 4k-s Tv-k, nincs. Elmondása alapján már nem foglalkoznak felső kategóriás full HD-s Tv-kel ott már szinte az összes gyártó 4k-s TV-ket gyárt.

    Tehát ha spórolni akarok akkor mondjuk 170-ért van a fent említett 55-ös LG, vagy elfogadom a tényt, hogy egy belépő szintő 4k-s TV nézek, melynek nagyon szép képe van, szal azt kijelenteni, hogy szar a képe az túlzás, viszont előfordulhat, hogy pl egy F1 versenynél az autó képe a gyors mozgás miatt egy picit szét eshet. Vagy rakok még hozzá és 400 ezer körül 7-es 4k-s TV veszek aminél már nem történhet meg a fent említett hiba.

    Ami a lényeg, én úgy döntöttem, mivel több pénzt nem áldozok rá, mert nincs miből :D, maradok a Panánál és ha majd megjön, megosztom a tapasztalatokat.

    Csak zárójelben, ha lenne 280k kp-m lehet másként döntenék .

    [ Szerkesztve ]

    Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

Új hozzászólás Aktív témák