Új hozzászólás Aktív témák

  • szigpet8283

    csendes tag

    válasz Pro Koryak #6012 üzenetére

    Amúgy tényleg az egészségem megőrzése miatt nem balhéztam velük, mert nagyon ki voltam akadva az egész 30 napon túlmenő várakozáson is. Most utólag filózok ezen hogy tényleg kár volt hagyni, de az egészség tényleg fontosabb mint az hogy ilyen "gyökerek" miatt idegesítsem magam. Engem is zavar hogy
    ennyi pénzért megvesz az ember valamit a leadózott fizetéséből és utána még hülyének is nézik. Addig vagy partner amíg kifizetted a terméket, aztán utána mehetsz a pi...ba, főleg ha valami panaszod van a termékkel kapcsolatban.

    Nagyon sokat tudnék erről írni, mert az elmúlt 10 évben akármilyen műszaki cikket vásároltam, mindegyikkel volt szinte garanciális ügyintézésem. A legviccesebb utólag belegondolva (akkor nem volt vicces) egy kb. 20 ezer Ft-os kompakt Nikon fényképezőgép (Coolpix - már leírni se merem ezt a nevet, mert rosszul vagyok tőle). 4-szer cserélték, mert mindig egy év után tönkrement, 2 év gari volt rá mindig. :R De általában már 5-6 hónap után elkezdett szórakozni. (A hibajelenség az volt a készített képeknek a sarkai mindig homályosak lettek, de csak a sarkok. Először szoftver frissítéssel leráztak, majd mikor visszavittem, hogy ugyanaz a hiba, akkor mondták hogy objektív hiba és az egészet cserélni kell.) Ilyenkor 30 napos bevizsgálás után mindig kaptam egy új készüléket, persze azért kellett harcolni a Nikon szervízzel is. Végül a 4. csere egy olyan gesztus volt részükről, amikor megírtam nekik, hogy jelezni fogom a külföldi Nikonnak, hogy milyen silány készülékeket kapok, hogy felajánlottak egy magasabb kifutott kategóriás készüléket, ami kb. 30 ezer Ft volt akkor 20 ezer helyett. De ehhez 4 év hercehurca és 4 csere kellett. De végül ezt a készüléket úgy kaptam meg, ha elfogadom csak 1 év garanciával. :C :Y
    Végül elfogadtam, nagyjából most fog lejárni az 1 év. Egyelőre még működik, bár keveset használom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák