Aktív témák

  • slett27

    addikt

    válasz Macilaccc #25 üzenetére

    Nekem van a hasonló konfigom. 4,1 GHz-en 1.575V-ot adok, többet nem érdemes, mert a hűtőm bírná (sztem ár/teljesítményben a legjobb, aláírásom), csak sajna itt a procim vége, 4,2GHz-nél már hibázik, viszont 4,33GHz-en még elindul. ;] RAM-ok 260FSB-nél 698MHz-en mennek, az osztás hagyom 3:4-ben, 3-5-3-4-es időzítésekkel 2V-on, nagyon tuti kis RAM-ok, Gianni féle ST. A chipset-nek a biztonság kedvéért adok 1,6V-ot. Én Prime-al nem tesztelek, igazából egymás után lefuttatom kétszer-háromszor a PCMark05-öt, nekem az is elég. A proci 4,1GHz-en felmegy 72C-ig, de ez csak léghűtés !!! Amúgy a régebbi hűtővel sikerült 90C:Y-ig is feltornászni a hőmérsékletet, le is kapcsolt a gép. :D Metabench-el is szoktam tesztelgetni, de pl ahol még (4,2GHz környékén) a Metabench lefut, ot már a PCMark05 elhasal. Ha van vmi kérdés, akkor szívesen segítek. Azt nemtudom, hogy a lapom fölémér-e, általában az ABIT-ok 7-10C is csalhatnak(lsd: IC7), nemtudom ez az újabb lapjaira (AS8, AA8, AA8XE) igaz-e. :U

    "Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Aktív témák