Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    Tildy ötlete jutott eszembe nekem is csak nem a konkrét megoldás hanem az elv. Miszerint. Ez az egész közösség azért van itt mert a PH/MA/FT/IT összehozza őket. A felsorolt oldalak cikkeiről elmondható, hogy mind szakmai, közérdekű munka. (ok, tételezzük fel, hogy jó - lsd közösség). Namost, ha ez az egész konkrétan egy lapcsaládba tartozik és pl. vki teszemazt logouton szeretne tovább informálódni egyéb kiegészítő tesztek alapján akkor pont ezekkel a trágyákkal, illetőleg a trágyát (egyébként most már egyre unalmasabbá váló) gúnyoló írásokba botlik bele. De ok. Nem muszáj pont ezekről beszélni. Tök más trágyák is előfordulhatnak.
    Szvsz nem a PH oldalain belül kéne az ilyen gyengébb teljesítményű embereknek a nevelését biztosítani, erre való a család és az iskola (nehogy már a PH feladata legyen ez is..). Például ha vki cirkál összevissza a lapcsaládon belül, folyton-folyvást beleütközik egy-egy ilyen hülyeségbe és onnantól a PH már nem PH hanem egy közösség által alkotott, és sajnos gyenge színvonalú összedeformálódott valami. (Messze van a totális káosztól még, de a tapasztalat azt bizonyítja, hogy erre halad az oldal.) És nem véletlenül sikítunk sokan azért hogy a logoutról közvetlen linkekkel vissza lehessen kerülni a PH-s oldalakra...lásd Tildy esete a bal felső sarokkal.
    Én se azért járok ide fel mert ez egy szabadidőközpont. Hanem mert a szakmai dolgok érdekelnek. Ezért maga a logout egy hihetetlen jó kezdeményezés a hivatalos PH tesztek és egyéb szakmai dolgoknak a web2.0-s kiegészítésére. Véleményem szerint a játékokkal kapcsolatos cikkeknek is több jogosultsága volt a címlapra kerülni mint a "Láttam egy kolibrit", "Szakítottam a csajommal", azokat meg hadd ne mondjam mikor látok 6 szmájlit és X ezer hozzászóláson keresztül megy a beszélgetés a 6 szmájliról. Ez egy közösségi dolog, tudom, nem is szólaltam fel érte, nem ugattam bele, de ez én vagyok. Más ezt úgy reagálja le, "ÁÁ akkor én meg majd írok a kolibriről meg arról hogy hideg van." Nah ez nem PH és ezért kell felelősséget vállalni érte.
    Sztem a PH komolyságát akkor is csak úgy tudja megtartani, ha nem csak azért vállal felelősséget ami a címlapon megjelenik hanem mindenért, amit az adott lapcsaládon belül megtalálható. Nem a fórumot mondom elsősorban természetesen, de arra valók a moderátorok hogy azt rendben tartsák. A házigazdiknak kellene elgondolkozni hogy nem hagytak-e véletlenül egy kiskaput ami miatt az elmúlt egy évben arrafelé haladtak az események, amerre, valamint sokan azért kritizálják a PH-t, amiért. Van megoldás az ilyen esetekre azt hiszem, és nem én vagyok az egyetlen aki mostanában az ilyenekért marasztalta el a PH-t. Van aki el is ment...van akit meg elküldtek...

    Mellesleg megjegyzem. Ami tényleg már sztem nagyon gáz, hogy ok, poén (én is röhögtem) ez a Nem látam! és hasonlók. De akinek egy pici ízlése van az nem ír egy 493872634. topikot "Elelytetem a n96-omat" vagy mivolt már nem is tudom. Na ez megint egy olyan volt ami már tényleg utolsó csepp a pohárban...

    Ezúton is sajnálom hogy ezzel a hozzászólással is Upoltam ezt a barom topikot a többi fölé.

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    Még vmi: ha a moderátorok ezzel a pellengérre állítást célzó topikcímet azért adták, sőt mi több, nyitották ezt a topikot, hogy itt majd az érintettek, valamint hozzám hasonlóan gondolkodóak majd behúzzák fülüket-farkukat, akkor sztem nincs igazuk. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen című topikban senki nem szeretne belső tag lenni mert aki ismeretlenül idetéved az biztos elsőre majd jól megnézi ki az, aki ebben a topikban a mellét verve bizonygatja az igazát, az emberünk, támaszkodván a PH hallomásból ismert keménykezű moderációs rendszerére, kapásból elfogadja a PH álláspontját, hogy bizony ebben a topikban tényleg ovisok vannak akik szétrombolják és lehúzzák az oldalt.

    Hát az ok, amiért ez történik, nem más, mint amit az előző hozzászólásban leírtam.

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz PazsitZ #136 üzenetére

    Lehet, de pl Viszlát nem a no name típus.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz KilgoreTrout #139 üzenetére

    Más kérdés, hogy ezután a topik után mennyi kedve lesz még írni.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz mephi666 #143 üzenetére

    Ilyesmit ecseteltem nem sokkal régebb.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    133+134 hsz-ra reakció?

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Viktor77 #226 üzenetére

    Látva hogy a HG-kat ez a sok spam mennyiségű szemét nem zavarja, megtűrik, sőt, szerves részeként érzik egy PH szintű websajtónak, mégis csak a user dolga lesz megítélni az oldalt.
    Ahogy mondtam, szerintem nem illik bele. Továbbra is egy külön oldalt tudok csak elképzelni (nem a lapcsaládba illőt, az átjárás miatt) a krumplit ettem ebédre, megcsalt a csávóm horderejű tematikáknak. (Hangsúlyozom a cikkekről és azok topikjairól beszélek)

    Az hogy a szakmai topikokban sok a spam, hát, erre való a moderátor. Sokkal egyértelműbben tud rendet tenni, minthogy eldönteni valaki helyett, hogy egy írás megfér-e vagy nem, egy példa, egy szakmai érdeklődésű user három kattintáson belül már olyan helyre juthat a PH-n, ahol a felkínált topikoknak és "cikkeknek" a 80%-ának köze nincs a PH komoly értelemben vett imidzséhez, ráadásul még csak nem is jó.
    És a példa amit írtam nemrég, akár 1-1 ilyen hat szmájlit tartalmazó írás x ezer hozzászólással elég valakinek, hogy elszabaduljon benne az exhibicionizmus. Ezért viszont nem a userek a felelősek.

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Vakegérke #237 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy én mit szólok hozzá, mert nekem semmi bajom nincs vele és potnosan tudom a funkcióját és hogy miért lett olyan, amilyen. Kedves topik, tényleg, szó sincs róla.

    Csak vannak akik nem így fogják fel, nem olvasnak bele, esetleg meg sem találják hogy van topik, hogy annak van-e folytatása stb, és őket bátoríthatja a fentebb említett"cikkek" megírására. :)

    Szóval nem támadni akartam a dolgot, csak ennyi kiskaput találtam a tehetségtelen íróknak. ;]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Racecam #231 üzenetére

    1.link: természetesen el van fogadva a dolog, hiszen Ti csináljátok az oldalt.

    2. link: az indexen még így is elérek mindent azokon kívül ami nem érdekel...tehát itt tudok olyan oldalra tévedni ahonnan vagy több visszagombot kell megnyomjak vagy pedig 2-3 egyéb linken keresztül jutok vissza arra az oldalra ami érdekel. Itt van is ilyen, hogy fő oldal, de mivel a többi társoldalt is szinte ugyanaz működteti mint a többi csak más variánsban - és ezáltal más témákat hozva előtérbe - mégsem érzem olyannak mint pld Homár vagy Velvet. Azok tök más szájtok. Szeparálva vannak a hírektől és a cikkektől, a kritikáktól, a totalcartól stb.
    Természetesen megértem, hogy egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező lapcsalád kifejlesztése nem egyszerű feladat, épp ezért jutott eszembe pld a Gamepod indulásakor hogy nem lett-e volna jobb a kismillió személyes bejegyzést tartalmazó adatbázisnak egy külön szeparált közösségi aloldal létrehozása, míg a játékokkal kapcsolatos dolgok a Logouton kíválóan működtek/működnek.

    Szóval all in all, értem miért van így, ahogy van, csak a kis agyammal a mondókáim által bemutatott okra tudtam visszavezetni a hasonló ügyeket.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Vakegérke #240 üzenetére

    és taps :C

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák