Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz xPraetoriaNx #9536 üzenetére

    Nézd, valamilyen szinten valóban kell az emberbe a büszkeség, pozitivitás és társai. De ezen önelégültség már valahol engem is zavar, habár én sem vagyok egy szerény gyerek. Megmondom az őszintét, én a nem régiben linkelt videót (Jinxb1rd) abban a hiszemben indítottam el, hogy most látni fogok valami nagyon "keményet". Hoztam is a kaját, mondom megnézem, mit tud a kolléga. Rövidre fogva a szót és a megbántás szándékától teljesen távol állva, azt kell mondanom, hogy semmi érdekeset nem láttam. Láttam egy jó teljesítményt illetve egy normális csapatot a nyereségek esetén. Jinxb1rd jó teljesítménye önmagában, ismétlem ÖNMAGÁBAN, semmit nem ért volna. Ott egy csapat volt.

    No tehát lényeg a lényeg, ilyen szintű önelégültség mellé azt gondoltam, olyan teljesítmény párosul, amire azt mondom / mondjuk, hogy igen, ez már valami! Bár megjegyzem, én azokat a jó képességű embereket kedvelem, akik mellette tudnak a földön járni! És ez az élet minden területére igaz, legyen az Illető zenész, focista, programozó, pék, utcaseprő.............

    Még egyszer Jinxb1rd. Nem bántásnak szántam ezeket a sorokat.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák