Új hozzászólás Aktív témák

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz saen #7929 üzenetére

    Én se azt mondtam hogy baj, csak hogy "van ilyen is, elég sok". :)

    Hanzo meg... Most valszeg minden "Hanzo main" nekem fog esni, de hát meta pick vagy sem, ennyira noobfriendly hős nem nagyon van a játékban. Ilyen tipikus "easy to learn hard to master" hős. Ahhoz kell skill, hogy félpályáról lekapj vele valakit, de amúgy okádni tudnék tőle. "Hanzo szemszögéből" Tracer hitboxa is majdnem akkora mint Roadhog. Imádom effektíve LÁTNI, hogy elmegy mellettem a nyíl, de aztán mégis meghalok. :D S pont emiatt rengetegszer ölnek meg ilyen "hát spamelem a nyilat összevissza, majd eltalál valamit" jellegű játékosok, ezért is mondom a noobfriendlységet...
    Valamint az a "fire and forget, mindenen átmenő, folyamat sebző, tankot 1,5 másodperc alatt kinyíró" ulti a topkek nocomment. Nem vagyok az asztalcsapkodós - monitorral üvöltözős fajta, de amikor az a PotG, hogy Hanzo lényegében spawnról ellőtt egy ultit "nagyjából arra amerre kellett", ami aztán megölt 3-5 ellenséget (akik épp Hanzo csapattársaival verekedtek), akkor azért a sírógörcs kerülget. Nagyon jól leírja a hőst, sajna.

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák