Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barbaron99

    tag

    válasz Loituma69 #266 üzenetére

    a fórum alanya és a te tableted között az alapvető különbségek:
    nagyobb tárhely: 16GB
    nem fém, hanem műanyag burkolat?
    Többi paraméterezés azonos, vagy van más eltérés is?
    GPS ebbe sem került, még a 3g variánsban sem látom feltüntetve, ami azért elég gáz, ha tényleg lemaradt.

    Az MVA LED-es kijelző jobb, miben másabb alapvetően használhatóságra, mint az IPS panel?

    Root van már hozzá? usb lan bővítés lehetséges? Nekem szempont lenne a munkámhoz esetenként az RJ45, mert dolgozom olyan helyen, ahol wifi tiltott és 3g térerő sem sok van, max EDGE.

    Én a te tabletednek a 3G-s változatát néztem ki, PRESTIGIO MultiPad 10.1 Ultimate 3G (PMP7100D3G_DUO) mert minimális a felár, ezért szeretnék közelebbi képet kapni a vásárlás előtt. Szimpatikus, hogy OTA-n megjön a 4.1 frissítés erre.

  • barbaron99

    tag

    válasz Loituma69 #268 üzenetére

    ok, köszi. X960-am van nekem is navira, a legjobb céleszköz. (szépen is nézne ki egy 10"-os cseszés a konzolon, mint egy repülőgép) gps másért kell(ett) volna, alkalmazásokhoz, nem navigálásra, de arra ott a GPStoBt app. Nekem Nexus 4-em van, ami minden igényt kielégít, a létező legjobb telefon sztem. Amire nem optimális a kijelzője végett mérete, a többire keresem a táblát. Mennyire jók a betekintési szögek, színhűség? Láttál már IPS panelt, ahhoz viszonyítva kérdezem, nem feltétlen a fórum alanyához mérten és nem NTfilm-hez viszonyítva nyilván. Burkolata nem nyaklik, recseg, gombok jók? WIFI jel mennyire erős? Bocs mindenkitől itt az off-ért, nem szándékoztam senkit sem eltéríteni, nem lesz több OFF, a többit privátban, köszönöm. Köszönöm a válaszod ezúton is!

Új hozzászólás Aktív témák