Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    válasz this is life #966 üzenetére

    amiket leírtál, azokat mind megcsináltam már többször is, pont azért, mert időnként frissíteni akartam :)

    romot újra raktam, flash playert felraktam, youtube-ot downgrade-eltem, novát feltelepítettem és nem is annyira gáz a helyzet, viszont az elmúlt napokban nagyon furcsa dolgokat művel a gép: hirtelen "3d-s" lesz a szöveg és a kép (magenta-zöld!!!!) és totálisan megfagy, de még resetelni se lehet és el kell telnie kb 1-másfél percnek, mire újraindul! (erről csináltam egyébként videót is, mikor másodjára történt...) akkor csinált már olyat is, h a belső memóriája totálisan meghülyült, mindenféle krix-kraxok jelentek meg és minden adat olvashatatlan lett, akkor olyat is csinált már, h fogja magát és úgy elalszik, h csak resettel lehet újraéleszteni, stb...

    szóval azért ezek már sztem tényleg furcsa dolgok... :F (egyébként 40 volt, és pont ezért furcsállom, h sokallod az árát, mert a steelcore 10+ 55-nél kezdődik tudtommal)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák