Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    Szóval! Itt az a probléma, hogy a ROM ami alapból rajta van most a SteelCore 10+ tabon valószínűleg ugyanaz a ROM lesz mint amit az "első" SteelCore-hoz adtak ki. Azzal pont ez volt a baj, hogy már az Angry Birds sem települt, pedig az azért eléggé alap játék. Vagyis vagy várni kell itt is egy hivatalos frissítésre, vagy egy vállalkozó szellemű személy felrakja a sima SteelCore legfrissebb ROM-ját. A System info-ban amúgy mit ír pontosan? Milyen verziójú a ROM? Nem arra vagyok kíváncsi hogy 4.1, hanem kell lennie még ott olyannak ami utal a kiadás dátumára, vagyis egy dátum igazából :)
    Egy frissítés után már elvileg megoldódnak ezek a problémák. Nekem is volt alapból NFS Most Wanted, meg is vettem, mert akciósan egy ideig csak 200 HUF volt. Valóban szaggatós volt, bár nem mondom hogy játszhatatlan. Az első ROM frissítés után nem is látta a Play Store, pedig ugye megvettem, de a későbbi frissítés után már szépen ment megint.
    Ettől függetlenül előfordulhat majd néhány olyan alkalmazás, amit továbbra sem fog látni, vagy nem kompatibilis, de azok már nem a ROM hibájából lesznek, hanem tényleg valami speckó hardvert igénylő alkalmazások.

Új hozzászólás Aktív témák