Aktív témák

  • addikt

    Tegnapelőtt még teljesen jól működött immáron kb 3 éve, tegnap viszont amikor bekapcsoltam feltűnt, hogy a ''beérkezett üzenetek'' közül 3 almappa nyomtalanul felszívódott, természetesen mondanom sem kell, hogy a két legfontosabb, egyenként kb 200 levéllel mindkettő egy komplett levelezés, pótolhatatlan. A harmadik egy spamot gyűjtő mappa volt(minden mappába automatikusan kerültek a levelek üziszabályokkal).
    Később vettem észre, hogy az elküldött üzenetek mappám is a múlté minden almappával együtt, ez kb 500 levelet jelent.

    Az egyerlen furcsaság ami még indulásnál fogadott egy szokásos Terminál hírlevél, ami azt írta ha rákattintottam, hogy az actice-x vezérlőt jelen esetben nem lehet lejátszani.

    Azon kívül a megmaradt levelek közül is véletlenszerűen kiválaszott néhányat és a következőt írja ha rákattintok:

    Az üzenet nem lett letöltve
    Az Outlook Express még nem töltötte le ezt az üzenetet.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Az üzenet letöltéséhez:

    Kattintson ide.

    Üsse le a Szóköz billentyűt.

    Outlook Express


    Ami faszság, hiszen le lettek töltve, már napok sőt hetek óta.

    Ha pedig megnyitom akkor ezt írja:

    Az üzenetet nem sikerült megjeleníteni
    Az Outlook Express váratlan problémát észlelt a kért üzenet megjelenítésekor. Ellenőrizze, hogy rendelkezésre áll-e számítógépén megfelelő mennyiségű szabad memória és lemezterület, majd próbálja meg újra.

    Ez megint csak faszság, kb 30 outlooknak elég szabad memoriám van.


    Ezek sima text levelek, semmi extra nem is html.

    Mi a baj? Szimplán behalt az outlook? Vagy ez valami vírus lehet?
    Van esélyem visszakapni a leveleimet?
    Ja, ha még nem mondtam volna: Outlook Expressről van szó

    u.i. Bocs a topiccímért, remélem ez még nem ''közerkölcs sértő'':)
    Először nem akartam neki topicot nyitni, de az outlook topicban senki sem válaszolt Bővebben: link

    [Szerkesztve]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Aktív témák