Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oldbrother

    csendes tag

    válasz Csabee. #8373 üzenetére

    A helyzet a következő:

    1) A routert nem szeretném resetelni, mert IPTV-hez is szolgál, és akkor az is szétesik. Egyébként a routerrel semmi változtatás nem történt.
    2) A routert nem tudom dhcp-be állitani, mert ahhoz a szolgáltató (Invitel) nem ad jogositványt
    Egyébként a Win XP ujratelepitése elött is static-be volt állitva, és ment dübörögve. (Megj.: Csak a Win-t telepitettem ujra a gyári CD-kkel, a router változatlan maradt. Lsd. a posztot).
    3) Eddig is WEP-pel működött, tehát az nem lehet probléma.
    4) A router szeretne IP cimet adni, de nem tud... (a routerben látható a Noti számára kiadandó cim).
    5) A 4) pont szerinti cimet manuálisan már korábban is beállitottam a Noti-ba (DHCP helyett), akkor sem megy.
    6) Az Odyssey-val is lehet ismételgetni az IP cim kérést (Reconnect), igy sem megy.
    7) Sárga kérdőjel sehol, más hw-teszt is jónak mutatja a WLAN adaptert. Más hiba sincs.
    8) Sajnos nincs lehetőségem nyilvános hotspot-on kipróbálni. Milyen program ujratelepitésére gondolsz? (Odyssey?).

    Hálás köszönet a sok tippért, de sajna már majdnem mindenen túlvagyok. További javaslatokat is szivesen fogadok, mert egyelőre gőzöm nincs hogy mi van. Szinte teljesen jó, csak sw szinten nincs kapcsolat. Valami apróság, de mi???

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák