Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabifotos

    senior tag

    válasz Chris_T #15160 üzenetére

    Ha falban menne a vezeték akkor árnyékolt fali utp kábelt érdemes választanod.

    Nem ismerem a UPC hálózatát. De nekem itthon Docsis 2.0 kábelnetem van. Nálam úgy van hogy a padlástérben bejön a kábel egy elosztóba, és innen megy a modemhez és a házban található TV-khez. Szóval a router és a modem független a tv től.

    kerbelne

    Attól függ milyen neted van? Nekem volt olyan netem hogy kézzel kellett ezeket megadnom, de a legtöbb szolgáltató a DHCP szerverrel automatikusan osztja ezeket. De ha neked mégis kézzel kell megadnod akkor benne kell legyenek az adatok a szerződésben.
    ...Közben látom már próbálkoznak a másik topicban :)
    zozz12

    Esetleg használhatsz irányított antennákat. Ezt úgy tudnád megoldani, hogy fentről irányított antennával leviszed a jelet a pincébe, ahol szintén egy irányított antenna fogadja a jelet. Leraksz a pincébe egy wireless bridge-t ami veszi a jelet az antennától. És egy wifi routert, hogy szórja szét a jelet lent. Ez elég költséges megoldás sajnos.
    Természetesen mivel nem ismerem a pontos körülményeket, ezért ez csak egy elképzelés....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák