Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethchek19

    aktív tag

    Sziasztok!

    Bementem az OTP-hez, hogy Webkártyát igényeljek. Ennek okán "Tempó" számlacsomagból átmódosítottak "Bázis" számlára "Prémium" kedvezménnyel.

    - Korlátlan számú, elektronikus úton kezdeményezett eseti és állandó átutalást összesen havi 200.000 Ft-ig.
    - Korlátlan számú SMS kontroll üzenete
    - Jogszabály által, bármely belföldi ATM-en díjmentesen biztosított maximum havi 150.000 Ft készpénzfelvétel esetén, az első két tranzakció során a 150.000 Ft-ból nem igénybe vett összeg felvétele a második
    tranzakciót követően belföldi OTP ATM-ből korlátlan részletben biztosítása.

    Sajnos semmilyen hirdetményt nem kaptam tőlük a csomaggal kapcsolatban, így most a neten keresgéltem.

    Remélem jót olvasok, ezt találtam: [link]

    Bevallom kicsit nehezen igazodok el rajta. Mit kell tudnom a havi díjakról, éves díjakról, stb.?

    Amikre felfigyeltem:

    Prémium szolgáltatás (*)
    Szolgáltatás kedvezményes havi díja feltétel teljesülés esetén: 999 Ft/hó

    (Szóval akkor ez fixen 1000 Ft havonta? Vagy itt mire gondol?)

    webKÁRTYA számla számlavezetési díj: 99 Ft/hó

    (Erre pl. nekem azt mondták, hogy ingyenes)

    Előnye-hátránya a csomagnak a Tempó csomaggal szemben? Fontos részlet amit mindenképp vegyek figyelembe?

    Előre is köszi a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

  • nemethchek19

    aktív tag

    válasz KubanitoS #4216 üzenetére

    Kértem, hogy tájékoztassanak, de az volt a válasz hogy a neten informálódhatok a hirdetmény résznél. Nyilván elcsesztem nem voltam elég alapos, elismerem. Siettem elintézni a webkártyát, tanulópénz...

    A lényeg, hogy jelen esetben mit a tanácsolsz/tanácsoltok? Mi ilyenkor a célszerű, menjek be még most kérjek teljes körű tájékoztatást erről a csomagról? Járjak utána náluk,hogy mik a lehetőségeim és próbáljak átmenni egy másik csomagba?

  • nemethchek19

    aktív tag

    válasz KubanitoS #4224 üzenetére

    Épp most szembesülök én is azzal, mennyire átláthatatlanok ezek a hirdetmények. Pár órája próbálom megfejteni őket. Amúgy egy kis olvasás után a Smart csomagban gondolkodok épp, talán azzal jobban járnék. Az biztos, hogy jelenleg úgy érzem a Prémium kedvezmény csak pénz kidobás számomra. Eddig havonta 300-400 Ft-nál többet nem vontak le tőlem, amíg a Jump-ban voltam.

    Hát szerintem azért bemegyek megkérdezem a lehetőségeimet meg kérek egy teljes körű infót a mostani számlacsomagomról, hátha egy másik ügyintézőt fogok ki. Bár az se izgat ha ugyanazt, legalább látja, hogy elégedetlen vagyok. Persze ezek után nem nagyon lehet kész pénznek venni amit mondanak.

    Ezek is csak értékesítők, tanácsot nagyon nem lehet kérni tőlük emiatt. Azt fogják ránk sózni amiért ők több pénzt kapnak fizetés osztáskor. Így marad az, hogy magad jársz utána, de a hirdetményeket olvasva labirintusba kerül az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • nemethchek19

    aktív tag

    Sziasztok!

    Bázis számlacsomagban vagyok és a hozzá tartozó mastercard bankkártyával intézem a pos terminal fizetéseket. Arra gondoltam, hogy jó lenne még egy bankszámla/bankkártya helyette, amit csak a boltokban történő vásárlásokhoz használnék és minden hónapban x összeget utalnék rá. Tehát nem közvetlenül arról számláról intézném vásárlásokat amire a fizetésemet is kapom.

    Ehhez a szituációhoz milyen megoldást ajánlanátok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák