Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz tsteve #3142 üzenetére

    Hát na elintéztem.
    Volt egy 14eft-os régebbi tartozásom, bírósági vagy per költség a franc tudja már, rég volt. Na de 14e ft miatt le tiltatják az egész számlám , tiszta röhej. Ma bementem a bankba, levonták a 14e ft-t, a többit kifizették a pénztárba, a munkabéremet ami jött, mert csak az volt rajta. Igaz ez 2 és fél órába telt, mert még reklamáltam, utána néztek, lekérték az iratokat milyen jogcímen van inkasszó,ez volt egy fél óra. Utána majd 1 órát vártam mire megint sorra kerültem, mert természetesen ugyanoda a pulthoz kellett visszamennem, ahol voltam, és hát ott is előttem egy problémás ügyfél volt. Na kivártam még végez, megkaptam a papírt hogy milyen inkasszó, ki és miért, és hogy a többit a pénztárnál majd kifizetik. Ott megint majd 1 óra mire sorra kerültem. Mindenkiről szakadt bent a víz, olyan meleg volt, szegény otp-nek klímára nem telik, vagy spórolnak. Katasztrófa!!Ja és az inkasszó ettől függetlenül júl 4-ig még rajta marad a számlán, tehát nem tudom használni se a számlát, se a kártyát. Én nem tudom ez így megy más banknál is?
    Ja és mondták hogy hogy hogy nem tudtam erről, kapni kellett volna értesítést. Na és mire mindezt elintéztem, péntek óta nem tudtam a fizumhoz hozzáférni, innen hazaértem, és pont hozta a postás az értesítést, erről az egészről. Kicsit késtek. Hát én lemegy az inkasszó, és mondom is fel a számlát, mert borzalmas ez az otp. :W

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák