Új hozzászólás Aktív témák

  • banhammer

    veterán

    Nem mennek az Origin szerverek?
    Vagy mi a franc van itt?

    Kaptam egy ilyen levelet:

    "Beállítottuk fiókodon az Origin belépési ellenőrzést.

    Szia, xxxxx!

    Szép munka! Úgy döntöttél, növeled Origin fiókod védelmét a belépési ellenőrzés bekapcsolásával.

    Mostantól kérünk tőled egy további biztonsági kódot, amikor nem felismert eszközről jelentkezel be. Amikor ez történik, csak add meg az általunk e-mailben vagy telefonon küldött kódot, bármelyiket is választottad beállítás közben. Ha ősellenséged dematerializálta telefonos vagy e-mail fiókodat, a tartalékkóddal mindig bejelentkezhetsz. Itt bővebb tájékoztatást olvashatsz a tartalékkódokról.

    Ha meggondolod magad biztonsági kódod kézhezvételének módjával kapcsolatban, menj a Biztonság fülre a Saját fiók oldalon, és szerkeszd a beállításokat.

    Üdv,
    Az Origin csapat"

    Majd egy ilyet:

    "Szia nikita_152631!

    Szeretnénk gondoskodni fiókadataid helyességéről és biztonságáról, ezért minden egyes alkalommal egyeztetünk veled, amikor valami megváltozik. 2015. február 9. 15:11:00 GMT időpontban az Origin fiókodhoz társított e-mail cím a következőre változott:

    pisaarev2000@gmail.com.

    Helyes ez az információ? Amennyiben igen, kérjük, lépj be a fenti címhez tartozó postafiókba, hogy megerősítsd a címváltoztatási szándékodat.

    Ha ezt a változtatást nem te kezdeményezted, kérjük, ide kattintva állítsd vissza a régi e-mail címedet , majd cseréld le a jelszavadat. Ha további segítségre van szükséged, kérjük, vedd fel a kapcsolatot az Origin Támogatóközponttal.

    Köszönettel,
    Az Origin csapata"

    Valaki feltörte az Originem?

    A levélcímemen (gmail) semmi gyanús tevékenységet nem láttam.
    Az Originnen tegnap játszottam, beengedett, játszottam.
    Másnál is van ilyen probléma vagy én szívtam egy nagyot ezzel?

    Az email címemre nem jön(nek) meg a jelszóváltoztatási kérelmek.
    NEM a felhasználói nevem adtam meg hanem direkt az email címem amit bő 2 éve használok.

    [ Szerkesztve ]

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák