Új hozzászólás Aktív témák

  • Reag3nS

    senior tag

    válasz radamsky #107 üzenetére

    Ez az info hiány engem is zavar. Nem írnak ki Vácról semmit, mert nem mindenhol érhető el még az újabb szolgáltatásuk. Ebben az esetben, viszont azt nem értem, hogy akkor más városokban miért lehet pár utcát kilistáztatni... Itt is meg lehetne oldani, hogy a város kiválasztása után odaböknek pár utcát, máris tudja szerencsétlen ember, hogy itt és itt elérhető. Épp ezért nem keresik meg őket telefonon/írásban, hogy elérhető-e náluk, vagy sem. Sok helpdeskes munkáját kiválthatnák ezzel, sőt nőne a megbecsülés az ügyfél részéről, hogy informálva van.

    Mert én jogosan kérdem, hogy egy elég nagy cég, ami elkezdte kiépíteni x városban az optikát, nem tudják, hogy hol fogják folytatni a fejlesztést. Ez olyan dolog, hogy megcsinálom másnapra a reggelim, aztán másnap, mikor elém teszem a becsomagolt cuccot, akkor nem tudom mi az. (másnapot nem piálás után értettem :DD mert ebben az esetben hasonlóan lehet eljárni, mint az invitel. Ergo invitel egy illuminált állapotban ragadt cég?)

    Ha meglesz a neted, visszajelzést majd írnál, hogy mennyire vagy elégedett vele?

    [ Szerkesztve ]

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Új hozzászólás Aktív témák