Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    a minap olvastam, hogy hamarosan a mobilos verzió is megkapja a vpn-t, és mivel mostanában egyre jobban kezd aggasztani az adathalászat, tettem egy próbát, és átálltam operára
    régóta szeretném/szerettem volna ott hagyni a chrome-ot, többször próbáltam firefox-ot, sok minden szimpatikus volt, pl. a smooth scrool, de sebességben mindig kicsit lassabb volt a chrome-tól

    egyenlőre szimpatikus az opera, néhány kérdésem azonban lenne:

    1) smooth scrool, hasonlóan a firefox-oshoz, hogyan aktiválható? about részen át raktam enabled-ra, de nem lett eredmény, illetve próbáltam kiegészítőt, de nem változott semmi
    2) oldalsó sáv hogyan tűntethető el teljesen? olvastam az opera fórumában, hogy nem lehet kikapcsolni, pedig ki vettem az összes pipát, már csak a dialer-ben van ott, de oda sem kellene
    3) lehet értékeket módosítani a tetőház alatt? anno firefox-ban megcsináltam amit találtam neten, és volt is eredménye (olyanokra gondolok, hogy több szálon tölti le az adatokat, stb.)
    4) a beépített vpn-ről mit lehet tudni? naplózza az adatokat? aktiválva van, németbe csatlakozik, a pingem viszont értelemszerűen lassabb, 40-45m, egyébként pedig 8-10 között van ha vpn off
    5) itt nem teljesen kérdeznék, csak jelezném, hogy szívesen használnám a mobilos verziót is, viszont pl a könyvjelzők feleslegesen sok koppintásra érhetőek csak el, pedig le van szinkronizálva, de a dialerbe nem hozza ki az oldalakat, csak ha manuálisan teszem oda, tehát nem teljes a szinkron az asztali verzióval, ha kell egy oldal persze el kezdhetem begépelni és egyből kidobja, de ennek nem így kellene működnie, rá kell koppintanom a jobb felső sarokba - könyvjelzők - asztali könyvjelzők, majd itt kell rá mennem az oldalra, ez így sok időt elvesz, miért nem lehet úgy megcsinálni ahogy a safariban van? akárhol vagyok könyvjelző ikon, és egyből ott van az összes bookmarks
    6) dark-mode melyik használható? ezt próbáltam chrome, firefox, opera alatt is, viszonylag rendben van de nem teljesen úgy néz ki ahogy kellene, próbáltam több témát is, viszont a probléma az, hogy ha a whitelist-be bemásolok egy oldalt majd enter, frissítve az oldalon persze nem lesz fekete módban, viszont ha kilépek az operából majd vissza, megint feketében van az oldal, tehát nem menti el amit előzőleg hozzá adtam

    egyenlőre ezek vannak, talán a mobilos szinkronizáció lenne a legfontosabb, hogy mindenhol ugyanazt lássam, és hogy könnyebben el tudjam érni a könyvjelzőket, enélkül sajnos maradni fog továbbra is a chrome telefonon, ahol megint csak jobb sarok könyvjelzők majd ott vannak az oldalak, nem lehet módosítani a dialert pedig azt a 20-30 oldalt végig ott tárolhatná a nyitó oldalon és sokkal gyorsabb, fluidabb lenne a navigálás, nem is értem miért nem enged kiegészítőket használni mobilon

    köszi

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák