Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Sk8erPeter #19662 üzenetére

    A te esetedben sehol, de én még mindig nem konkrétan rólad írtam, hanem általánosságban egészítettem ki azokat a dolgokat, amiket felsoroltál a laptop hátrányai között. Téged maximum akkor érint, ha játékot kezdesz fejleszteni. Vagy max HTML5-ben, ezt nem tudom, a webfejlesztéshez mint tudod segghülye vagyok. Mindig csak tervben van, hogy képzem magam :D

    [ Szerkesztve ]

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #19662 üzenetére

    "Dehogyisnem, pont ezt írtam neki az előbb, hogy na én olyat soha nem tennék, hogy ennyi lóvét kiadok ilyen célra, még ha lenne is annyim, szerintem akkor is valami értelmesebb célra költeném azt a rengeteg plusz pénzt."

    Nekem sincs annyi pénzem, de ha lenne, akkor miért ne? Az emberek még sokkal többet is szánnak a hobbijukra, ez pedig munkaeszköz is egyben. Van, aki ugyanennyiért vesz magának biciklit, van, aki motort vesz sokmillióért, vagy sportkocsit sokmillióért, azoknak talán több értelme van?

    De hogy ne menjünk messzire, az itteni modderek 1,5 milliós vízhűtéses szupergépekkel?

    Nem beszélve a túlárazott divatról, legyen az Armani öltöny vagy i betűvel kezdődő elektronikai eszköz. Vagy aki apránként szórja el a pénzt élete során (cigi, pia, buli, stb.) az mennyivel jobb?

    Ezek közül a laptop még multifunkcionális eszköz és munkaeszköz is egyben.

    "de még mindig nem értem, hol jönne ki a mobil CPU hátránya"

    Én sem, tekintve, hogy már egy Pentium 4 esetében is a HDD volt a szűk keresztmetszet.

    (#19663) LonGleY: "Nem fogok pl. a forrás winyóra kitömöríteni - az ilyeneket 2 külön fizikai tárhely között végzem"

    Erre két HDD is elég az mSATA-s SSD mellé. Clevo-ba meg 3 HDD + mSATA-s SSD fér bele. De ha nem kell bele ODD, akkor még egy HDD-nek szoríthatsz helyet.

Új hozzászólás Aktív témák