Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Sziasztok!

    Az mitől lehet ncore-on, hogy a torrentekhez tartozó mintaképeket nem tölti be? Régebben is jártam már így, de akkor rájöttem, hogy a reklámcsíkokkal együtt én tiltottam le a képeket is, most viszont nem erről van szó. A "Letiltott tartalmak" alól már mindent kitöröltem, bár jó ideje nem is adtam hozzá semmit, és tegnap még jó volt.

    A Webhely beállításainál kivettem a pipát a Tartalom letiltásának engedélyezése fülből, de bármit próbálok, mindenre azt írja, hogy 'Nem lehet betölteni a tartalmat, próbáld később". Más böngészővel természetesen jó, tuti, hogy az Opera lesz a ludas. Néztem úgy is, hogy megnyitás új fülön, vagy privát ablakban, de akkor meg arra panaszkodik, hogy "Hiba a biztonságos kapcsolat során... Biztonságos kapcsolat: súlyos hiba (300)...A tanúsítványt a megadott kiállító nem ismeri, így az nem érvényes. Legrosszabb esetben bűnözők is használhatják csalásra. A webhely gazdájának azonnal cserélnie kell a tanúsítványt...." Próbáltam a böngésző újraindítást is az állítgatás után. Nagyjából itt kifogytam az ötletekből.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák