Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Wolfskin #17741 üzenetére

    Ahogy vOrOn írta közben, nekem sem tűnik el a lejátszósáv. Gondolom nálad és Pengénél is ez az oka az ugrabugrának, hogy ennél van valami elb×szva. Mit állítottatok, hogy el akar tünedezni? Emlékszem, hogy régen nálam is volt egy ilyen letolódás, de hogy mitől tűnt el, azt nem vágom, én betudtam annak, hogy rájöttek, hogy ez csak rohadt idegesítő megoldás, túl sok értelme viszont nincs.
    Tehát nálad mitől tűnik el automatikusan a lejátszósáv?
    Majd lehet, hogy én is készítek egy rövid videót, hogy megmutassam, mire gondolok.

    "az, hogy maguktól indulnak videók nem tudom kinek a hibája. talán az operáé, mert blokkolhatná őket. talán a youtube-é, hogy megpróbálja mindig kicselezni a védelmet. talán az enyém, mert inkább olvasnék, ahelyett, hogy a neten lógok... "
    A neten is olvashatnál kicsit, megoldások után kutatva, mielőtt mindenkit hibáztatsz magadon kívül, például:
    opera:config#UserPrefs|EnableOnDemandPlugin
    itt van screenshot róla, hogy mit csinál
    Ez megakadályozza, hogy automatikusan induljanak pl. a Flash-es videók, ilyesmik.
    De egyébként remélem ezt nem gondoltad komolyan. BÁRMELYIK böngészőben, alapértelmezettként ha egyszerre megnyitsz mondjuk 20 youtube-os videós fület, elindul egyszerre a lejátszás. Ne fárassz. :O :N

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák