Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz KaiotEch #7940 üzenetére

    SSD tönkretételnél abból indultam ki, hogy sokan mondták akik USB-re rakták a rendszert, hogy az USB-t is pikkpakk, tönkreteszi.... az SSD valamivel időtálóbb, de az is csak flash chip(ek sokasága).

    Ha nincs helyed, meg nagy probléma a meleg akkor érthető, de ő ezeket azt hiszem nem írta. Ha elfekvőben van az SSD az is más term. A kérdés annyi, volna e jobb helye, aztán ő már eldönti mi és hogyan kell neki.
    Én is kinyirtam már egy 120GB-s Laptop HDD-t a NASban...de 1000éves volt, erre épp jó. Újra raktam a rendszert 1 másik öreg laptop HDD-re ezúttal 250GB, és megy tovább már 1-2 éve. Ha nem bírja, majd jön a kövi laptopos HDD (most épp egy 320as meg egy 500as van, ami SSDre lett cserélve). Mindenki máshogy csinálja.

    Nekem a ház többe került mint a komplett belseje. Fractal Design Node (nemtom hányas). 6drb HDD fér el benne, a lapon csak sata van, úgy hogy PCIe-s SATA csatlakozót fog kelleni beleraknom, ha több HDD-t akarok. ami lassan érik, mert mindegyik 100GB-nyi szabadhely alatt van.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák