Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mohabá 007

    aktív tag

    válasz body007 #97850 üzenetére

    Neked eddig az volt a gondod, hogy : ….Megálltam pihenőben pár percre (nem állítom le), felment 90+ fölé és bekapcsolt a venti….

    Erre írtuk, hogy a műszerfali óra nem pontosan mutatja a hőfokot.

    A vízhűtő körbe van beépítve a vízhő jeladó vízhőmérő órához Tőle tudja az óra a vízhőfokot, amit az óra nem pontosan mutat, és a hűtőventit se ez működteti. :N

    Az óra pontatlanságát a topiktárs is megerősítette:… Most rádugtam az obd-t……Ide oda mentem a városban,…. tényleg 80-85 körül volt….Megálltam, kicsit járattam….és felment szépen lassan egészen 100-ig, ott bekapcsolt a venti és vissza 90re…Ami fura, az autó visszajelzője megállt 90 foknál, tehát 100 fokos obd visszajelzésnél is 88-90-en állt. Ami biztos 100 fok mert elindult a venti….80-90 között pontosan mutatta, efölött már nem...

    Nekem is bekapcsolt 90°C-nál, ezért cseréltem a termosztátot, mind a 3 vízhőfok érzékelőt, de a helyzet változatlan. :K Olyan pontosan mutatja a vízhőfokot, mint az üa szintjelző a benzinszintet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Új hozzászólás Aktív témák