Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #81556480 #91587 üzenetére

    Nem akarsz lemenni arra a szintre, amik tényeket, fotókat és konkrét működési elveket tartalmaz? Vagy bánt, hogy én is szelektálom a te merítésedet cserébe? Hát ezt így őszintén nem sokan jelentik ki, de elfogadom, így is lehet tolni, csak légyszíves amikor a zetorkalapáccsal bevered a gólyaláb tetejét, mert nem tetszik neked a hézag, akkor rakj ki egy piros táblát a kocsik tetejére, hogy időben el lehessen kapni a kormányt az úton.

    Én viszont azt javaslom, hogy te viszont ne terjeszd nagyon ezeket, mert akkor a környékeden annyi G Astra csapágy, szilent, rugóstag fog elfogyni újra meg újra meg újra, mert nem akar a toronyra feküdni a gumi, hogy csuklani fog a felmenő ág.

    Ha az okos dolgok nem tetszenek--> modker. Bátran lehet cáfolni, alátámasztani érvekkel miért nincs igazam, miért beszélek hülyeséget, aztán töröltetni a hülyeségeimet. Évek óta ezt javasolom mindenkinek, akinek gondja van az általam modolt topikkal is :R

    Ha megengeded, akkor én így hagyom az autót. Jó ez így, anno kiszámolták az Opelnél, így is jött le, jó 14 éve működik is. Meg terjesztem az okosságaimat is. De csak ha nem bánod.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák