Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi98

    tag

    Sziasztok.
    Van a családban egy A zafira aminél jelenleg központi zár hiba van.
    Az egész úgy kezdődött,hogy egyszer csak nem zárt le se kulcsról a vezetőoldali ajtónál sem pedig a távirányítóról. (Előtte mindkettővel működött!)
    Az összes ajtónál átnéztem a vezetékeket az átvezető gumikban és csak 1db vezeték szakadást találtam azt is jobb hátul és mint utólag kiderült az csak a hangszóró vezetéke volt.
    A biztosítéktáblában a hozzátartozó biztosíték hibátlan illetve ha a távirányítóval nyitom vagy zárom akkor mindkét esetben felvillannak az indexek illetve ha az autóban ülök és úgy csinálom mindezt akkor jobb előről a központi zár vezérlőtől relére hasonlító kattanós hang hallatszik,de semmi több nem történik!
    Nekem a saját autóm G astra amiben azonos a központi zár vezérlő és már azt is felcseréltem próbára viszont az én autómban érdekes,hogy mindkét vezérlő hibátlanul funkcionál,de a Zafirában akármelyik van benne ott csak a fentebb említett jelenség áll fent.
    Valaki esetleg járt már így? Ha van ezzel kapcsolatos ötlet,megoldás,tapasztalat stb.. azt szívesen fogadom! :)

Új hozzászólás Aktív témák