Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz concret_hp #55235 üzenetére

    nekem ez az igazáolás box edzéseimhez kell és a háziorvosom csípőből elutasította, hogy aláírja a könnyített igazolást. azóta tart még mindig a kálváriám, főleg a magas koleszterinem miatt, amit sajnos örököltem :-/ de majd megyek antigén terápiára vele, az megoldja 1-2 év alatt és normális szinten lesz.
    de pl kettlebellhez nem kell, ahogy más edzésemhez sem kértek soha ilyen szigorú ellenőrzést, még versenyzőként sem, pedig kölyök korom óta verekszem. igaz, nem bánom, nem vagyok már 25 éves, jó a kontroll, kiderülhetnek időben változások. de az egész körítés az félelmetes.. biztos, hogy vannak változások és van, ahol a rendszer működik rendesen, lásd bobsys írása, itt szerintem nagyon nem. beszélgettem a diagnoszta doktornővel, elvannak keseredve...

    bobsys:
    üzemorvos már házon belül van a cégben, így a medicoverbe sem kell elmenni. ott sem volt gond, de így még kényelmesebb. de ezt csak kevés cég engedheti meg magának így. de az,hogy egy lipid szakvizsgálatra vissza kell mennem a háziorvoshoz beutalóért, mert a kardiológiai papír nem elég hozzá... vicc, de komolyan..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák