Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz concret_hp #62213 üzenetére

    És egyben válaszolva Integra hosszabb okfejtésére is.
    Nekem egy autó rólam szól. Arról, hogy én hogy érzem magam benne, hogy jól esik vele közlekedni, csapatni, stb. Ebből egy a pályanap, de lehet akár a visegdrági szerpentin is, vagy egy békés hazacsorgás melóból a budai alsón hétköznap este. A vezetés élménye. :)
    Épp ezért nem örülök annak, amikor vezetési élményre kihegyezett autóból lesz egyre inkább sunnyboy autó.
    Mert egyenesben 100ra gyorsulni a PDK valóban verhetetlen, de erre tök felesleges Porschét venni.
    És épp ezért nem értek egyet azzal sem, hogy kevés az MX-5-be (pl. 2.0 NC, de az ND azért picit erősebb lesz ;) ) vagy a GT86-ba kevés a ló. Ha jól akarod magad érezni vele, akkor szerintem elég. Ha letolni a nem szimpatikus kopasz fekete ex-prémium tulajdonost az autópályán, akkor persze kevés. Ez esetben viszont szerintem nem arra használod, amire való.
    Mert egy elményautóban én váltani szeretnék. Meg esetleg olykor keresztbe menni. És nem arra vagyok kiváncsi, hogy mit tud helyettem az elektronika, hanem hogy minden fogam látszik-e a vigyorgásnál, mikor kiszállok. :)

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák