Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz Integra #41818 üzenetére

    Amikor a kocsit takoltam visszaadás elött, benyomtam az AMEX-et a kútba, ugyebár az amerikaik számára a ZIP kód az 5 jegyű, számukra értelmezhetetlen ha valahol kevesebb vagy több van. Na mindegy, kártya be, az itteni 7201-es ZIP helyett beütöm a 72011-et, erre sír, hogy menjek be a shopba.
    Beballagok, mondom az unott képű csajnak, hogy nem itteni kártya és a kocsit szeretném telenyomni, visszakérdez, hogy márpedig mennyit akarok tankolni, erre vigyorogva mondom, hogy tele kérném.
    Azt a zavart arcot amit vágott mutogatni kellett volna :D Kijelentette, hogy olyat pedig nem lehet mondjam meg előre, hogy mennyi dollár értékben fogok tankolni.
    Erre meg én vágtam fura fejet, mert azt se tudtam mekkora a kocsi tankja, mennyi liter egy gallon és mennyiért adják a benzint :DDD
    Erre a megoldás az volt, hogy $100-at pre-chargeolt a kártyára, majd a végleges hetvenpár dolcsit vonták le.
    Aztán visszakérdeztem, mégis mi az ami megállítja őket, hogy mondjuk $1000-et durrantsanak le, de csak vállvonogatás volt a válasz.

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák