Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz tbs #41693 üzenetére

    no, tisztázzunk valamit egyszer s utoljára, mert azt hiszem a hiba mégsem nálam van, hanem nálatok és ez a teljesen helytelen szövegértelmezésből fakad és mint ilyen, most már tényle bosszant. :(((
    kicsit szájbarágó lesz, de kénytelen vagyok a fent említett okok miatt...
    én sehol sem beszéltem helyi zsírégetésről, hiába akarjátok a számba adni. ti beszéltek erről, mert nem olvastátok el FIGYELMESEN azt, amit írtam.
    az elején nem is értettem, hogy mi a búsról beszél ez a Péter fiú... nem véletlen. most már tudom. ő sem tud helyesen szövegértelmezni.. meg nolf sem. meg bandus sem. rólad meg nem tudom eldönteni, hogy tudsz e, vagy csak azt olvastad el, amit a kollégák és szimplán átvetted :DDD
    idézem tőlem ezt, amit bandus is kiemelt: "a végére leszakad az alkarom, de elég jó a has és oldalfal zsírégetésre" - ebből gondolhatjátok, hogy helyire GONDOLHATOK, de NEM, mert...
    mert ha tovább olvasnátok, akkor ezt láthatnátok:
    "az erőedzés nem a zsírégetésre megy ugye, ezért kell külön ezt a fajta edzést is csinálnom. már szépen leszálkásodtam az évek alatt de a hasamon még van egy pici.. hiába, a német jólét a sok weizen meg a roséfröccs..."
    kiemelem mégegyszer a fontos részt ebből amiből egyértelmű, hogy NEM beszélek HELYI zsírégetésről..: MÁR szépen leszálkásodTAM az ÉVEK ALATT (tehát már máshol eltűnt a zsír), de a hasamon MÉG VAN egy pici (jelen idő, folyamatban van).
    ebben PONTOSAN benne van, hogy már jó ideje csinálom, hogy már máshol nincsen zsír és még van hátra egy kis edzés és hogy a hasamon van csak.
    ebből ha nektek az szűrődött le, hogy én helyi zsírégetésről beszélek, hogy célzottan ilyen létezik, akkor itt komoly baj van a pontos szövegértelmezésetekkel. már-már haljamos voltam azt mondani, hogy félreérthetően fogalmazok, hogy csak hagyjatok békén ezzel az egésszel, de mivel egymás után ugyanazt karattyoljátok, úgy gondolom, hogy most egymásra licitáltok anélkül, hogy egyikőtök is vette volna a fáradtságot és elolvasta volna azt amit írok. szerintem el sem olvastátok, csak egymás posztjait, ami ide vezetetett, hogy átvettétek a hülyeséget egymástól. szóvalmost visszavonom, nem kérek elnézést, mert nem írtam félreértelmezhetően, mert 5x átolvastam a saját írásaim és nincsen igazatok, nem írtam semmi pontatlant, meg helyi zsírégetést, hiába akarjátok ezt a számba adni. egyszerűen nem olvastok figyelmesen.
    ez pedig nem az én gondom. illetve annyiban igen, hogy az időm megy arra, hogy felnőtt embereket kell kijavítanom magyarból. :U

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák