Új hozzászólás Aktív témák

  • lujó55

    őstag

    Egy roppant kellemetlen élményem volt.
    Vendégségbe mentünk, elit lakóparki környezet, a kocsit letettük az utcán, hátra be kellett menni a lakáshoz. Mikor délután megyünk ki, a kocsihoz, három kisgyerek (tényleg kicsik, 3-5) a kocsi tetején járkál. Kérdeztem, hol van anyukájuk, vagy apukájuk. Meg rájuk kiabáltam, hogy azonnal takarodjanak le a kocsiról. Leugráltak és beszaladtak a házba, amely előtt a kocsi állt. A háziak becsengettek, mert ismerik a szomszédot. Kijött a nő és nekünk esett, hogy rátámadtunk a gyerekeire. Mi mindannyian mondtuk, hogy csak rájuk szóltam, mert a kocsin ugráltak és jó lenne ha megnézné, hogy mit csináltak. Körbejárta a kocsit, azt mondta, hogy nincs betörve az ablaka, nincs behorpadva. Kérdeztem, hogy a kiscipő nyomok azokkal mi van. Azt mondta, hogy az semmiség, az ő autójukra is rendszeresen felmásznak, de hát gyerekek és hol játszanak, ha nincs játszótér. Elég kínos volt, már a feleségem mondta, hogy menjünk a picsába, hagyjuk, legalább Gáboréknak ne legyen kellemetlen (a háziak akiknél voltunk), hogy a szomszéddal összeugrasztjuk őket. Mikor mentünk el, a gyerekek az ablakból nyújtogatták a nyelvüket, meg mutogattak, hogy dili vagyok. :O :O :O
    Gyengeség jele, vagy mi? Mit kellett volna csinálnom? Nem lett tetemes anyagi kár, bár lehetett volna, ha beroppan a szélvédő, vagy egy kavics megcsúszik a fényezésen. :W

Új hozzászólás Aktív témák