Új hozzászólás Aktív témák

  • kételkedem

    addikt

    válasz ClayMore #13870 üzenetére

    Sajnos elég messze van a lakástól a telek, kocsival is majd fél óra! Ha valaki telefonálna, hogy lopják a termést, akkor se lehetne sok mindent csinálni. Mostanában többször voltam kint, az egész környéken nem láttam élő embert. Gyerekkoromban tele volt a "hegy". Mindenki ismert mindenkit, rögtön feltűnt az idegen kóborló. Ma már szőlők többségét felhagyták, az idősek nem bírják, a fiatalok nem akarják művelni. Szabad préda az ilki és a gemzsei tyúktolvajoknak. Állítólag tavaly a szomszédunk lopta el a szőlőnket. Az ő szőlője tönkrement, mégis volt bora, mi meg alig néhány fürt szőlőt ettünk.

    pohár: a környéken senkié sincs bekerítve, szerintem tényleg nem szabad bekeríteni. Arról nem is beszélve, hogy a kerítés oszlop és a kerítés lehet, hogy egy napig se lenne meg!

    Fel kell hagyni, beültetni valami kevéssé értékes fával, aztán 30 év múlva lesz majd tüzelő.

    Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Új hozzászólás Aktív témák