Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Az angolok nincsenek felkeszulve 3 centi hora. Jajajjaj extreme weather, stb. Es bacnak eltakaritania havat a haz elol... Na ez pl tok jol van HU-ban szabalyozva,

    Boxer: ha visszaolvasol: korabban sem gyakran tettem , ami bolondnal vagta a biztositekot az inkabb az, hogy UK-t magasztaltam , ami teny es valo. MErt nekem isteni jo hely -> aki ebbol azt vonja le, hogy Magyarorszagot fikazom, az kb olyan szinten gondolkodik, hogyha nem a fideszre szavatam, tuti mszps vaguok)

    Vannak odahaza rossz dolgok igen. Csak par: Mav, burokracia, bankok, kormany, a kiskapuk, a masoknak beteves.
    de semmi penzert nem valnek meg a magyaros etelektol, a jofele agyas palinkatol, soha nem szidnam a tajat, Tokajt, Matrat, Balatont , a termeszeti kincseket es a vizet.

    Amivel nekem bajom van az roviden osszefoglalhato: sokan nem veszik eszre, hogy mennyire mukodhetne sok dolog maskent, gordulekenyebben , es megsem megy , mert. Es azt, hogy direkt be van tartva az embereknek, hogy a burokracio nem vonatkozik mindenkire -lasd orvosos esetem - stb.stb.

    Szeretem Magyarorszagot , csak par sallangot ( nem tetszo dolgokat) le kell hamozni rola, hogy lasd a valodi szepseget. Bar az igaz, most mikor hazamentem parom csaladjan kivul , meg a havazason kivul nem tudnek olyat megemliteni ami kulonosen tetszett volna. Ja de, a repteren nagyon kedvesek voltak a checkinnel:):)

    Igaz hazamenetel elott a nyugdijugy elnzomta a vernyomasom...

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák