Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz tope #10313 üzenetére

    panaszkodás on: összevesztem a barátommal, mert lementek a haverjával Agárdra. Mondtam megyek én is, azt mondta ki van zárva. Nah vajon miért akar 2 hapsi édeskettesben strandra menni bnő nélkül? :U Kiakadtam hogy a sikeres szigorlatra sem érdemlek enynit, hogy elmenjünk, de még azt se mondta ha sikerül az államvizsga, akkor elmegyünk valahová, hogy meglep vele és visz, arról álmodni se mertem, de még ez se jön össze.
    Persze ő örökké csak vádaskodik, hogy biztos megcsalom. Írta reggel nem megy mégse, mondom nem hiszem el úgyse, nem látom egész nap, azt csi amit akar, honnan tudjam, de ezt már nem olvasta, azt hittem elment pl boltba.
    Erre délben jött sms, hogy elmosta őket az eső, jönnek haza.
    Ennyit erről ki hazudik, azt mondta nem megy.
    Soha nem csaltam meg, őt meg 2szer is rajtakaptam, hogy ölelgetett 2 csajt a szemem láttára. De szerinte ez természetes, régen látta őket. Mondom én senkit nem szoktam ölelgetni :U
    Hát le van xarva, ha hív valaki valahová, menni fogok, egy kis kikapcsolódás nekem is jár.
    panasz off

    (#10314) kételkedem: pontosan :D már kidühöngtem magam, mert esett a eső :C

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák