Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz TechN7ne #92959 üzenetére

    Csak így manapság már nem lehet élni. A technika fejlődésével egyre bonyolultabb eszközöket használunk és mindig nyitottnak kell lennie új ismeretek elsajátítására.

    Ez régen tök jó és igaz volt, hogy megveszek valamit és használok. Biztos van sok olyan ember is, aki vesz valamit és semmit nem csinál vele...de azért van ekkora tudás és beállítási lehetőség ezekben az eszközökben, hogy mindenki a saját igényeire tudja szabni.

    Ha ezt nem teszi meg, akkor a saját korlátainak a rabja marad. Azt beismerem én is, hogy egy Sony TV sokkal alkalmasabb arra, hogy külön felhasználói beállítások nélkül használd. De az már nem igaz, hogy ott is "tökéletes" a gyári beállítás.

    Szerk.:
    Én minden TV -t beállítok és bár nincsenek olyan eszközeim, illetve nincs akkora tudás a birtokomban, mint például Vhiktor -nak, de mindegyik márkánál be tudtam lőni a számomra megfelelő értékeket.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • szkutyi

    őstag

    válasz TechN7ne #92959 üzenetére

    Sony TV-n max. a mozgásmegjelenítést rakom max-ra (mert én úgy szeretem) ,más képi beállatáshoz még véletlen sem kell nyúlni.
    Ezzel ellentétben a Samsung oled en 1,5 óra képbeállítás bütykölése után sem tudtam normálisan belőni.
    LG-nél is kell manuálisan bütykölni ,de messze nem annyit mint egy Samsung TV n leszenved a kedves felhasználó.
    És akkor még te beszélsz hitelességről? Sony-n is ugyanúgy bele kell nyúlni dolgokba mint lg-n samsungon, philipsen, különben szar fals képet kapsz! De hát te ezt biztosan tudod a max interpolációddal...xddd
    5perc belőni mindegyik tv-t úgy, hogy lehető legjobb legyen, aminmar csak a kalibrálás javít!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák