Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz szkutyi #89416 üzenetére

    SMB alatt nem fut semmilyen plusz program a sz. gépeden. Ez a lényeg...
    De ha már itt tartunk...C2-n van egy médiaszerver szolgáltatás, amit akkor érsz el, ha windows hálózaton engedélyezed a médiafájlok továbbítását. Innen kezdve plex nélkül is megy a hálózatos lejátszás és ehhez sem kell semmilyen programot futtani sem a sz.gépeden, sem a tévén, csak távval kiválasztod a tévén a forrást és ennyi. Kipróbáltam, tök jól műxik. :K

    "csak a zene van"

  • blakey

    titán

    válasz szkutyi #89416 üzenetére

    …az smb annyira nem ment....vagyis...sikerült, de a tv(c3 ) késve látta csak a mappákat stb...nem tetszett - fura, hogy a te TV-d látja az SMB-t. :) DLNA-t látta. Az SMB-t az Androidos TV-k látják és korábban a Panasonic TV-i (most nem tudom, hogy mi a helyzet), a többi TV DLNA-t látta, valamint elérhetőek voltak a Plex, Emby, Jellyfin szerver/kliens párosok.

    Aztán kipróbáltam a plexet..én ilyet még nem láttam...gyakorlatilag tudja azt amit a kodi, csak ezt nem kell órákig nyomogatni hogy jó is legyen... - a gyakorlatilag remélem azt jelenti, hogy szinte és akkor már ott is vagyunk, hogy mégsem tudja mindazt. :) Mivel mindkettőt használom, sőt a Kodival használom a Plex adatbázist is, így elég könnyű rájönni, hogy melyik az, amelyik közelebb áll a jobbhoz.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák